Zbiory dla banków gotowe są już wcześniej, nawet przed 14:00. Ale z księgowaniem banki powinny czekać do informacji o dokonaniu rozrachunku.
Z drugiej strony - banki często wysyłając zbiory na daną sesję, pobierają wyniki sesji poprzedniej. I daje to taki efekt, że pojawia się księgowanie jeszcze przed rozrachunkiem (czy końcem sesji) ale jest to księgowanie poprzedniej sesji.