Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Multibank <> mBank

0 views
Skip to first unread message

Veetold

unread,
Apr 29, 2004, 9:35:31 AM4/29/04
to
Czy po wprowadzeniu opłat za przelewy ktoś może porównywał atrakcyjność
dwóch projektów detalicznych BRE Banku:
- Multibank
- mBank
W tej chwili Mulibank oferuje niższe oprocentowanie kredytu odnawialnego
oraz nie pobiera prowizji, no i nie ma opłat za przelewy.

Mam w mBanku kredyt odnawialny oraz kartę kredytową i zastawiam się nad
alternatywą, choś przyznam, że z mBanku jestem generalnie zadowolony.

Może ktoś przeniósł lub próbował przenieść podobne konto?

Zastanawiłem się nad Lukas e-Konto PRO, ale zniechęciło mnie płacenie
prowizji (2%) od wypłat w banku.

Pozdrawiam.


Markus Sprungk

unread,
Apr 29, 2004, 1:59:45 PM4/29/04
to
Veetold napisał(a):

> Czy po wprowadzeniu opłat za przelewy ktoś może porównywał atrakcyjność
> dwóch projektów detalicznych BRE Banku:
> - Multibank
> - mBank

Tak. Przeniosłem się do Multibanku i nie żałuję :)

> W tej chwili Mulibank oferuje niższe oprocentowanie kredytu odnawialnego
> oraz nie pobiera prowizji, no i nie ma opłat za przelewy.

Fakt

>
> Mam w mBanku kredyt odnawialny oraz kartę kredytową i zastawiam się nad
> alternatywą, choś przyznam, że z mBanku jestem generalnie zadowolony.

Skoro jesteś zadowolony to dlaczego chcesz zmienić bank?

>
> Może ktoś przeniósł lub próbował przenieść podobne konto?

Przeniosłem kredyt odnawialny z Mbanku do Multibanku. Zero problemów i
muszę pochwalić MBank, że stanęli na wysokości zadania i bardzo mi pomogli
w szybkim uruchomieniu kredytu w Multibanku


--
Markus Sprungk msprungk(at)post(KROPKA)pl
*ICQ-79050392* *Tlen-msprungk*
*GG-1447098*
*UWAGA!Adres mailowy w nagłówku zakodowany w ROT13*

Tomasz Waszczynski

unread,
Apr 29, 2004, 2:20:56 PM4/29/04
to
Użytkownik "Markus Sprungk" <zfce...@cbfg.cy> napisał w wiadomości
news:l1dx11ftj7m0.172gb2jkvpl7l$.dlg@40tude.net...

> Przeniosłem kredyt odnawialny z Mbanku do Multibanku. Zero problemów i
> muszę pochwalić MBank, że stanęli na wysokości zadania i bardzo mi pomogli
> w szybkim uruchomieniu kredytu w Multibanku

Może załatwiali to Ci sami pracownicy, co obsługują Cię w Multi, więc
dostali za to premię? ;]


--
Pozdrawiam,
Washko
http://www.odpowiedzialnosc.org/

Markus Sprungk

unread,
Apr 29, 2004, 3:27:44 PM4/29/04
to
Tomasz Waszczynski napisał(a):


> Może załatwiali to Ci sami pracownicy, co obsługują Cię w Multi, więc
> dostali za to premię? ;]

Nie sądzę ;)

Jak powiedziałem, że chcę przenieść kredyt odnawialny z Mbanku do Multi to
po drugiej stronie od razu zrobiło się chłodniej jakby ktoś klimatyzację
włączył ;)

Tomasz Waszczynski

unread,
Apr 29, 2004, 3:41:14 PM4/29/04
to
Użytkownik "Markus Sprungk" <zfce...@cbfg.cy> napisał w wiadomości
news:cptb8pv5nwg1.iwqovlooafcc$.dlg@40tude.net...

> Tomasz Waszczynski napisał(a):
>
>
> > Może załatwiali to Ci sami pracownicy, co obsługują Cię w Multi, więc
> > dostali za to premię? ;]
>
> Nie sądzę ;)
>
> Jak powiedziałem, że chcę przenieść kredyt odnawialny z Mbanku do Multi to
> po drugiej stronie od razu zrobiło się chłodniej jakby ktoś klimatyzację
> włączył ;)

Hm, to może dostali też karę w mBanku za niezatrzymanie klienta? ;]

PL

unread,
Apr 30, 2004, 4:57:39 AM4/30/04
to
= = = (...ciach...) = = =

> Zastanawiłem się nad Lukas e-Konto PRO, ale zniechęciło mnie płacenie
> prowizji (2%) od wypłat w banku.
>
> Pozdrawiam.
==========
Platnosc za podjecie gotowki w oddziale to NIE 2 [%] a 2;- [PLN]. Tak mnie
przynajmniej skasowano jeszcze cztery dni temu.
RePozdrawiam!
PL


Glenn

unread,
Apr 30, 2004, 5:02:07 AM4/30/04
to

> Platnosc za podjecie gotowki w oddziale to NIE 2 [%] a 2;- [PLN]. Tak mnie
> przynajmniej skasowano jeszcze cztery dni temu.


2 PLN dla ekonta PRO, dla ekonta jest to 5 PLN. Z resztą każde konto w
Lukasie ma w tym (i nie tylko w tym) względzie różne stawki.


--
Jeżeli możesz-pomóż: www.pmm.org.pl

Pozdrowienia,
Glenn


0 new messages