Uzytkownik "Glaukon" <
regio....@gmail.com> napisal w wiadomosci
news:1c683b68-f906-4603...@googlegroups.com...
Musisz o to zapytac w banku z kt�rego chcesz skorzystac.
Przy przelewach SEPA przypisane jest SHA czyli koszty dzielone miedzy nadawce i
odbiorce
OUR - czyli pelne koszty pokrywa nadawca - jest jako opcja przy przelewach
SWIFT, a tam sa zwykle wieksze oplaty
Robilem przed wakacjami przelew SEPA w euro w mBaku, co kosztowalo mnie 5
zlociszy
a Raifaisen w kraju docelowym pobral sobie 5 euro prowizji z kwoty przelewu
Jak nie wiadomo ile bank docelowy czesze prowizji, to trudno "wycyrklowac" ile
kasy przelac
Pozdro