Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Wpłata gotówkowa do mBank

2 views
Skip to first unread message

Rafal Rzesista

unread,
Jun 11, 2002, 6:44:59 AM6/11/02
to
Witam
Czy ktos orientuje sie (posiada własne doświadczenia) ile dni moze iść
wpłata dokonywana z poczty na rachunek w mBanku?
Pozdrawiam
Rafał


fotech

unread,
Jun 11, 2002, 7:29:34 AM6/11/02
to
> Czy ktos orientuje sie (posiada własne doświadczenia) ile dni moze iść
> wpłata dokonywana z poczty na rachunek w mBanku?

raz tak mialem, i trwalo to 2 dni, ale to nie jest standard z tego co tu sie
czesto pisze :)
Wojtek


[] RELEASE

unread,
Jun 11, 2002, 7:41:57 AM6/11/02
to
ja raz tak musialem, zaplacilem 3zl a kase mialem po 'bez kitu'
4 dniach, qwa....! przez ten czas obracali moja gotowką

--
[] RELEASE - Arkadiusz Kiereś


Jarek

unread,
Jun 11, 2002, 8:23:08 AM6/11/02
to

> ja raz tak musialem, zaplacilem 3zl a kase mialem po 'bez kitu'
> 4 dniach, qwa....! przez ten czas obracali moja gotowką

nie ma to jak elixir, jednak opłata to dodatkowe parę złotych, no i na
poczcie nie ma chyba czegoś takiego


Menos

unread,
Jun 11, 2002, 12:06:18 PM6/11/02
to

Użytkownik "Rafal Rzesista" <raf...@fantasy.com.pl> napisał w wiadomości
news:ae4kch$q0j$1...@news.tpi.pl...

Nie wierz w zapewnienia innych grupowiczow, ze kasa idzie na konto od 2 do 4
dni. Pewnie pracuja na poczcie i chca zachwalac, ze niby poczta tak szybko?!
dziala. W moim przypadku a wplacalem juz kilka razy z roznych urzedow
pocztowych zawsze kasa idzie od 6 do 8 dni.
Jezeli chcesz komus szybko przeslac pieniadze to nigdy nie korzystaj z tych
slimaczych uslug !
Poczta wali h... i to rowno.
Pozdr.

Menos

BUCKS

unread,
Jun 11, 2002, 3:56:16 PM6/11/02
to
Użytkownik "Rafal Rzesista" <raf...@fantasy.com.pl> napisał w wiadomości
news:ae4kch$q0j$1...@news.tpi.pl...

Z reguły poczta załatwia przelew w tydzień, a wyjątkowo może byc to kilka
dni.
Ogólnie, lepiej załóż sobie konto w marmurku do dokonywania wpłat do mBanku,
Inteligo itp.
Można znaleźć konta bez opłat za prowadzenie i 1zł/przelew, więc napewno
lepiej będzie niż płacić 3.50zł na poczcie.
Elixir załatwia przelew w ciągu 1 dnia roboczego.

Pozdrawiam


Cyb

unread,
Jun 12, 2002, 3:35:30 AM6/12/02
to
On Tue, 11 Jun 2002 12:44:59 +0200, "Rafal Rzesista"
<raf...@fantasy.com.pl> wrote:

>Witam
>Czy ktos orientuje sie (posiada własne doświadczenia) ile dni moze iść
>wpłata dokonywana z poczty na rachunek w mBanku?

zaloz sobie w lukasie konto (ekonto?).
i uzywaj tylko do tego zeby wplacic pieniadze w placowce a pozniej via
internet przeslac do mbanku.
jak nie bedziesz chcial tokena to 0PLN.

pozdarwiam,
Cyb

0 new messages