Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

neobank - opinie

86 views
Skip to first unread message

Klebespachtel

unread,
Mar 2, 2015, 10:37:09 AM3/2/15
to
Witam,

rozumiem, że spokojnie można lokować pieniądze w neobanku? W sieci pełno
jest negatywnych opinii, najczęściej bez argumentów (typu "przetrzymują
moje pieniądze") ale domyślam się, że są one napisane przez osoby którym
nie spodobała się wysiedleńcza działalność tego banku w Poznaniu.

Nie ma problemów ze zwrotem? Założyłem portfel depozytowy tylko. Wiem,
że są opłaty za sms i przelew, czytałem toip. Wiem też że mają BFG ale
chce uniknąć ew. problemów.

Pozdro

Joossef

unread,
Mar 2, 2015, 1:58:32 PM3/2/15
to
W dniu 02.03.2015 o 16:37 Klebespachtel <fake_1...@o2.pl> pisze:
Lokować własne pieniądze w banku, który ma powiązania z gangsterką i
posługuje się na co dzień pozaprawnymi metodami, to moim zdaniem ryzykowna
zabawa.
Trudno znaleźć zadowolych klientów tego tworu. A nie sądzisz chyba, że
wszystkie negatywne opinie są pisane przez oszukanych kilkuset lokatorów.

--
Pozdrawiam,
Joossef

Eneuel Leszek Ciszewski

unread,
Mar 3, 2015, 9:04:04 PM3/3/15
to

"Joossef" op.xuvwbsn4ms06zs@ms

: Trudno znaleźć zadowolych klientów tego tworu.
: A nie sądzisz chyba, że wszystkie negatywne
: opinie są pisane przez oszukanych kilkuset lokatorów.

Co z tego, że ktoś zabił kilku ludzi? Ważne, ilu ludzi nie zabił. ;)

--
.`'.-. ._. .-.
.'O`-' ., ; o.' eneuel@@gmail.com '.O_'
`-:`-'.'. '`\.'`.' ~'~'~'~'~'~'~'~'~ o.`.,
o'\:/.d`|'.;. p \ ;'. . ;,,. ; . ,.. ; ;. . .;\|/....

J.D.

unread,
Mar 4, 2015, 10:09:19 AM3/4/15
to
W dniu 2015-03-02 o 16:37, Klebespachtel pisze:
>
> Nie ma problemów ze zwrotem? Założyłem portfel depozytowy tylko. Wiem,
> że są opłaty za sms i przelew, czytałem toip. Wiem też że mają BFG ale
> chce uniknąć ew. problemów.
>
Trzymałem u nich pieniądze (i o całkiem sporo) i żadnych problemów ze
zwrotem nie było. Ogólnie jak na niszowy bank obsługa bardzo
profesjonalna. Minus: dobra oferta jest tylko dla nowych klientów.

pozdrawiam


0 new messages