W dniu 31.10.2014 o 20:53, Chris94 pisze:
> Żona wła÷nie przed chwil˘ dostała takiego oto emaila z Aliora:
>
> "Szanowni Państwo,
(...)
> Chyba trzeba býdzie siý z nimi ostatecznie rozstaĺ.
>
Konto to sobie jeszcze zostawiý, bo w sumie dobrze działa, powiadomienia
na maila za free, sesje elixir w rozs˘dnych godzinach. Jednak kk w końcu
idzie do odstrzału, bo te 4 transakcje na miesi˘c to siý jeszcze
oblatało ale 1k wydawaĺ, to mi aż tak na niej nie zależy mimo, że mam
ich pierwsz˘ kk z darmowymi przelewami z karty.
--
xbartx - Xperimental Biomechanical Android Responsible for Thorough
Xenocide