W dniu 2012-08-31 10:39, Bank BGŻOptima pisze:
Doceniamy udział kompetentnej osoby "z tamtej strony szyby" w naszych
dyskusjach i liczymy, że przekazywane opinie o naszych opiniach
przyczynią się do uatrakcyjnienia oferty.
Swego czasu, w listopadzie ub.r. BGŻO była numerem 1., ale zgodnie z
powszechną regułą szybko przestała być.
Lokata 6.2 z możliwością zerwania przy 5.6 jest IMHO całkiem rozsądnym
produktem dobrze się plasującym wśród pozostałych ofert innych banków.
To coś-jak rachunek oszczędnościowy z prowizją za kolejną w miesiącu
wypłatę, ale liczony już czysto procentowo, a nie kwotowo, więc
pozwalający rozbić depozyt na małe kawałki i operować nim elastycznie.
Miejmy nadzieję, że % będzie szybko reagował na zmiany rynku.
Plus dla BGŻO.
Oczekiwalibyśmy jeszcze większej onlajnowości BGŻO z eBGŻ. To co jest,
choć jest to nieco więcej, niż elixir, to jednak za mało wobec naszych
oczekiwań.
No i nieśmiałe, skromne spostrzeżenie i konkurs (nagroda: pozdrowienia
od SQLwiela) jak długo Pani tu wytrzyma? Jak długo szefowie pozwolą?
Coś w tym musi być, że wszyscy "funkcyjni" szybko stąd znikają.
Był już tu Sebastian Łuczak, był Amra, było parę innych osób
podpisujących się nazwą banku - i jakoś zniknęli...
--
Dziękuję i pozdrawiam. SQLwiel