Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Ile trwa procedura zalozenia konta eKonto w mBanku.

2 views
Skip to first unread message

h4v5

unread,
May 13, 2004, 12:01:23 PM5/13/04
to
Ile trwa procedura zalozenia eKonta w mBanku, od momentu wypelnienia
formularza internetowego do pelnej aktywacji?

Pozdrawiam h4v5


quba

unread,
May 13, 2004, 12:08:00 PM5/13/04
to

> Ile trwa procedura zalozenia eKonta w mBanku, od momentu wypelnienia
> formularza internetowego do pelnej aktywacji?

Oni mają 2 dni na wysłanie umowy. Umowa może isć najdłużej 14 dni ale na
ogół dochodzi po ok. 3 dniach.
Potem trzeba ją podpisać dołożyć kopie dokumentów i odesłać. I teraz zależy
to od poczty. Po otrzymaniu mBank powinien aktywować konto w ciągu 2ch dni.
Dopiero wtedy można złożyć wniosek o karte, ale przelewy już można
wykonywać.
pozdrawiam
quba


Krzysztof K. Maj

unread,
May 13, 2004, 12:44:21 PM5/13/04
to
Thu, 13 May 2004 18:01:23 +0200, na pl.biznes.banki, h4v5 w wiadomości
<news:c80658$478$1...@atlantis.news.tpi.pl> napisał(a):

> Ile trwa procedura zalozenia eKonta w mBanku, od momentu wypelnienia
> formularza internetowego do pelnej aktywacji?

Nie wiem jak jest obecnie, ale jeszcze rok temu do uzyskania pełnej
funkcjonalności konta upływało ok. miesiąca.

--
Pozdrowienia
Krzysztof K. Maj
(Uwaga na pułapkę w adresie!)

Tomek

unread,
May 13, 2004, 4:28:41 PM5/13/04
to
ja czekałem ponad miesiąc zanim otrzymałem kartę (bo to uważam za pełnię
:-) )


S.T.

unread,
May 13, 2004, 4:58:48 PM5/13/04
to
> Ile trwa procedura zalozenia eKonta w mBanku, od momentu wypelnienia
> formularza internetowego do pelnej aktywacji?

Długo, czasem nawet dłuuuuuugo,
to najdłużej trwająca opcja otwierania konta.
Najszybciej jest wydrukować sobie umowę,
wypełnić i wysłać z kompletem dokumentów.

--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

Q

unread,
May 14, 2004, 4:16:49 AM5/14/04
to
> Długo, czasem nawet dłuuuuuugo,
> to najdłużej trwająca opcja otwierania konta.
> Najszybciej jest wydrukować sobie umowę,
> wypełnić i wysłać z kompletem dokumentów.

...i dzwonic do nich, i sprawdzac, i naciskac.....
:)


CEzar

unread,
May 15, 2004, 10:23:00 AM5/15/04
to
a na końcu Cię olejaą.
Patrz post z dzisiaj
CEzar
Użytkownik "Q" <oi...@gazeta.gov.pl> napisał w wiadomości
news:c81v5h$c5l$1...@inews.gazeta.pl...
0 new messages