Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Getin Online - zamknięcie konta

198 views
Skip to first unread message

Forall

unread,
Apr 23, 2015, 4:49:16 AM4/23/15
to
Witam,

Jak szybko i bezboleśnie zamknąć konto w GetinOnline? W BGZ Optima
wysłałem im info przez pocztę wewnętrzną i przeszło. Trzeba pisać
wnioski czy można online to zrobić w przypadku GetinOnline?

ls

unread,
Apr 23, 2015, 5:00:04 AM4/23/15
to
Zamykalem pod koniec zeszlego roku. Wtedy mozna bylo zrobic to tylko poleconym. Ze strony GO mozna bylo pobrac formularz do wypelnienia.
Teraz, po polaczeniu systemow, moze sie cos zmienilo - zapytaj poczta wewnetrzna.

--
pozdr.
ls

Zenon

unread,
Apr 23, 2015, 6:14:07 AM4/23/15
to
Teraz banki idą raczej w drugą stronę i utrudniają likwidację kont (patrz Meritum, gdzie wycofali wniosek internetowy o zamknięcie konta).

Bez użycia "trąbki" raczej nie przejdzie

http://zamknijkonto.pl/GO

Zenek

unread,
Apr 23, 2015, 7:51:38 AM4/23/15
to

Użytkownik "Forall" <No.SPAM...@stalowka.info> napisał w wiadomości
news:mhabkl$mj3$1...@srv.chmurka.net...
1.Wysyłka wypowiedzenia pocztą na druku Getinonline
2. Udajesz się do oddziału Getin Banku lub Noble Bank i na miejscu
załatwiasz wypowiedzenie.

Zenek



---
Ta wiadomosc zostala sprawdzona na obecnosc wirusow przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
http://www.avast.com

Konfabulator Konfabulatorski

unread,
Apr 23, 2015, 9:09:17 AM4/23/15
to
Zenek:
"2. Udajesz się do oddziału Getin Banku lub Noble Bank i na miejscu
załatwiasz wypowiedzenie. "

Nie zgodzę się. Ja 02-04-2015 składałem wypowiedzenie w oddziale i na miejscu nic nie załatwiasz. Składasz owszem pismo z wypowiedzeniem, a Pani wysyła je pocztą do Mordoru i dopiero tam zaczynają coś z tym robić, bo w oddziale to Pani widzi tylko mój pesel, imię i nazwisko i nie może nic zrobić z klientem Online.

lolekanabolek

unread,
Apr 23, 2015, 9:21:20 AM4/23/15
to
W dniu 2015-04-23 o 15:09, Konfabulator Konfabulatorski pisze:
mi nawet ostatnio w oddziale nie chciała pisma przyjąć, kazała pocztą
słać, musiałem się uprzeć ale to też z bólami i dąsami przyjęła

--
Pozdrawiam
Marcin "lolekanabolek"

Grzexs

unread,
Apr 23, 2015, 9:22:47 AM4/23/15
to
A ja ma jeszcze lepiej! Dysponuję pismem z kilkoma pieczęciami i
podpisami, że konto jest zamknięte, a działa sobie jak najbardziej,
nawet jakąś drobną premię mi tam co jakiś czas przelewają.

Papier wystawiła placówka franczyzowa.

--
Grzexs

Zenek

unread,
Apr 23, 2015, 9:41:35 AM4/23/15
to

Użytkownik "Konfabulator Konfabulatorski" <konfab...@10g.pl> napisał w
wiadomości news:13efc40d-7847-40fd...@googlegroups.com...
Telefonowałem na infolinie Getinonline i tak mnie poinformowano,
że w oddziale to również można załatwić. Nie sprawdzałem.

RobertS

unread,
Apr 23, 2015, 3:38:13 PM4/23/15
to
konto GO lub OO można też zamknąć w placówkach OF/HB

oczywiście doradca bardzo się "ucieszy" jak mu klient z czymś takim
przyjdzie..


--
pozdrawiam
RobertS

Krystek

unread,
May 18, 2015, 4:00:02 PM5/18/15
to
W dniu 2015-04-23 21:37, RobertS pisze:
> konto GO lub OO można też zamknąć w placówkach OF/HB
>
> oczywiście doradca bardzo się "ucieszy" jak mu klient z czymś takim
> przyjdzie..

A pozbyć się karty, tzn. zastrzec ją tak, by się nie odnawiała w Getin
Online da się przez panel? Czy trzeba prosić o niewznawianie i zastrzec
w telefonicznym centrum obsługi klienta?

Chcę zlikwidować kartę do Konta Skarbonkowego (której i tak nie używam)
przed wprowadzeniem opłat.

K.

--
http://www.krystek.art.pl/

Waldek

unread,
May 18, 2015, 6:16:08 PM5/18/15
to
W dniu 2015-05-18 o 21:59, Krystek pisze:
Swego czasu załatwialem to korespondencyjnie (formularz)
treść masz - tylko sobie sformatuj odpowiednio

(imię i nazwisko) …………………….……...……..
(adres) ………………………….……………...…...
…………………..…….……………….……
(numer PESEL) ……….…………………………...
GETIN NOBLE BANK SA
Biuro Alternatywnych Kanałów SprzedaŜy
Ul. Domaniewska 39b
02- 675 Warszawa
OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY
Oświadczam, Ŝe na podstawie:
- art. 11 Ustawy o kredycie konsumenckim (Dz. U. nr 100, poz. 1081 z
2001 r. z późn. zm.)*
- art. 2 / art. 16 c / Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów
oraz o odpowiedzialności za
szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 poz. 271 z
2000 r. z późn. zm.) *
- art.18 ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz.U.Nr
169poz.1385 z późn.zm.)*
odstępuję od:
- Umowy ramowej o udostępnienie bankowości telefonicznej i internetowej-
witryna Getinonline.pl i
wykonywanie czynności bankowych nr …….. zawartej w dniu .…......… z
GETIN NOBLE Bankiem SA
w Warszawie.**
- Wyłącznie od następujących Umów produktowych zawartych w ramach Umowy
Ramowej:**
………………………………………………………………………………………………….
……………………………………………………………………………………………...…..
………………………………… ……………………………………..
(data) (podpis Klienta)
* niepotrzebne skreślić
** niepotrzebne skreślić

Krystek

unread,
May 18, 2015, 7:05:36 PM5/18/15
to
W dniu 2015-05-19 00:16, Waldek pisze:
> W dniu 2015-05-18 o 21:59, Krystek pisze:
>> W dniu 2015-04-23 21:37, RobertS pisze:
>>> konto GO lub OO można też zamknąć w placówkach OF/HB
>>>
>>> oczywiście doradca bardzo się "ucieszy" jak mu klient z czymś takim
>>> przyjdzie..
>>
>> A pozbyć się karty, tzn. zastrzec ją tak, by się nie odnawiała w Getin
>> Online da się przez panel? Czy trzeba prosić o niewznawianie i zastrzec
>> w telefonicznym centrum obsługi klienta?
>>
>> Chcę zlikwidować kartę do Konta Skarbonkowego (której i tak nie używam)
>> przed wprowadzeniem opłat.
>>
>
> Swego czasu załatwialem to korespondencyjnie (formularz)
> treść masz - tylko sobie sformatuj odpowiednio

[ciach]

Dzięki. Jakby telefoniczna dyspozycja nie dała rezultatu to będę
posiłkował się Twoim formularzem.

K.

--
http://www.krystek.art.pl/

Konfabulator Konfabulatorski

unread,
May 19, 2015, 1:04:48 AM5/19/15
to
Moje wypowiedzenie z 02.04.2015 złożone w oddziale nadal nie jest zrealizowane. Dzis czas na skargę do KNF. Jedyne co się dzieje z zapytaniem w tej sprawie które zadałem to automatyczne maile, że sprawa jest wyjaśniana. Najpierw były co 24h, teraz co 72h i nic z tego nie wynika. Więc im dosłoswnie napisałem, że tam nie ma co wyjaśniać, tylko trzeba ruszyć dupsko i zamknąć konta, niestety też bez reakcji. Niech oni mi spróbują naliczyć jakieś opłaty to ja im naliczę jeszcze lepsze. Ostatnio dzwoniła też jakaś panienka rzekomo od nich i od razu domagała się danych wrażliwych, ale po informacji, że od 2 maja nie jestem ich klientem, więc nie rozumiem skąd ma moje dane, szybko zakończyła rozmowę.

RobertS

unread,
May 19, 2015, 11:40:15 AM5/19/15
to
W dniu 2015-05-18 o 21:59, Krystek pisze:

> A pozbyć się karty, tzn. zastrzec ją tak, by się nie odnawiała w Getin
> Online da się przez panel? Czy trzeba prosić o niewznawianie i zastrzec
> w telefonicznym centrum obsługi klienta?
>
jak dobrze pamiętam to kartę możesz zastrzec przez GO, jeżeli bank nie
wyda nowej to nie będziesz za nią płacił

jednak jeżeli miałeś warunek bezpłatnego konta (np. 300 zł kartą/m-c) to
brak karrty nie zwalnia z tego warunku


--
pozdrawiam
RobertS

Krystek

unread,
May 21, 2015, 7:45:07 PM5/21/15
to
W dniu 2015-05-19 17:29, RobertS pisze:
Nie, mam Skarbonkowe, więc chodzi tylko o to, by nie mieć opłat za konto
z tytułu posiadania karty.

K.


--
http://www.krystek.art.pl/

Akarm

unread,
May 21, 2015, 8:26:16 PM5/21/15
to
W dniu 2015-04-23 o 10:49, Forall pisze:
Ja teraz też wysłałem pocztą wewnętrzną sprzeciw wobec nowej tabeli
opłat i jednocześnie napisałem, że w związku z tym wypowiadam umowy
ramowe wszystkich kont. Następnego dnia dostałem odpowiedź:
"Informuję, że zgłoszony przez Pana sprzeciw został przekazany do
odpowiedniego Deparatmentu celem zamknięcia Pana rachunków. Konta
zostaną zamknięte w przeddzień wejścia w życie nowych regulaminów."

--
Akarm
http://www.bykomstop.avx.pl

Krystek

unread,
May 22, 2015, 7:35:06 PM5/22/15
to
W dniu 2015-05-22 02:26, Akarm pisze:
„No i fajnie...”

K.

--
http://www.krystek.art.pl/

Akarm

unread,
Jul 4, 2015, 4:59:22 AM7/4/15
to
W dniu 2015-05-23 o 01:35, Krystek pisze:
> W dniu 2015-05-22 02:26, Akarm pisze:
>> Konta
>> zostaną zamknięte w przeddzień wejścia w życie nowych regulaminów."
>
> „No i fajnie...”

Przedwczoraj jeszcze mogłem się zalogować i sprawdzić konta. Pocztą
wewnętrzną poprosiłem o wyjaśnienie. Dzisiaj już widnieje informacja
"Konto zablokowane, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta".
Wcześniej e-mailem zamknąłem konto w IdeaBanku. Z tzw. klonami już nic
mnie nie łączy. :)
--
Akarm
http://www.bykomstop.avx.pl
Nie trawię chamstwa, nieuctwa, bydła wszelakiego
0 new messages