Mialem debet w PKO BP - niestety nie udalo mi sie go splacic w calosci
i sprawa trafila do komornika.
W miedzyczasie zalozylem sobie konto Inteligo
teraz PKO BP kupil Inteligo.
Czy moga sobie zajac konto i zabrac pieniadze bez mojej zgody?
Maly problem bo na koncie sa grosze ale jestem ciekaw?
Pozdrawiam
Bizmut
--
Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl
moga