t.
Na twoim miejscu napisalbym do Ery. Raczej powinno im zalezec na tej
domenie.
--
elephanto
Jak nie wypali z Era, rozeslij propozycje do bankow, co prawda wiekszosc z
nich prowadzi juz bankowosc elektroniczna i ma zarezerwowane odpowiednie
strony, niemniej jednak Twoja domena powinna byc dla bankow bardzo
interesujaca (a kilka, kilkanascie, czy nawet kilkadziesiat maili, to znowu
nie az taka duza strata czasu, koszty zadne). Jesli nie bedzie odzewu z tej
strony, wystaw domene np. na Allegro. Ostatnio widzialem wystawiona na
aukcji domene bodajze "praca.pl" za 10000 PLN i zainteresowanie bylo spore
(wtedy kiedy sprawdzalem cena osiagnela 10500, nie wiem jak to sie
zakonczylo). Probowac zawsze warto.
--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/
Podepne sie do watku, bo na ten sam temat ;-)
A co sadzicie o parce domen:
- konta.pl
- konta.com.pl
Jakie wedlug Was moze byc zainteresowanie tymi domenami ze
strony naszych kochanych bankow ? Perfekcyjne na przedstawienie
oferty swoich kont bankowych. Jak myslicie ? :-)
pozdr.
--
Adam Szendzielorz, adam [at] progreso [kropka] pl
GSF 600S '03 (black)
Użytkownik "elephanto" <elep...@cut.it.gmail.com> napisał w wiadomości
news:dksna5$r$1...@atlantis.news.tpi.pl...
Użytkownik "Dobrodziej" <dobro...@NOSPAM.gazeta.pl> napisał w wiadomości
news:dkt306$9mv$1...@inews.gazeta.pl...
> Dzięki za podpowiedź, już wysłałem do Ery, też sądze że powinno im zależeć,
> w końcu generują mi darmowy traffic. Zawsze ktoś się pomyli i zamiast com.pl
> wpisze com.
.pl (nie wpisze .com)
--
Konrad Zak
http://konradzak.com/powerofcli http://akademiaruchu.com.pl/