Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

domena ebank.pl

0 views
Skip to first unread message

Tomanesq

unread,
Nov 9, 2005, 6:09:01 AM11/9/05
to
Witam,
mam domenę ebank.pl (chwilowo przekierowana), którą chętnie odstąpie za
korzystnych warunkach. Trafia na nią sporo poważnych klientów. Ciągle
otrzymuje jakieś maile z pytaniami o usługi bankowe, ktorych nie prowadzę.
Może bardziej by się przydała komuś w temacie bankowym. Odkąd ERA weszła w
posiadanie ebank.com.pl wpada mi dodatkowy, omyłkowo wpisany ruch z Ery.
Jakieś pomysły?

t.


elephanto

unread,
Nov 9, 2005, 6:41:51 AM11/9/05
to
Tomanesq napisał(a):

Na twoim miejscu napisalbym do Ery. Raczej powinno im zalezec na tej
domenie.

--
elephanto

Dobrodziej

unread,
Nov 9, 2005, 10:01:26 AM11/9/05
to
Tomanesq <ad...@ebank.pl> napisał(a):

Jak nie wypali z Era, rozeslij propozycje do bankow, co prawda wiekszosc z
nich prowadzi juz bankowosc elektroniczna i ma zarezerwowane odpowiednie
strony, niemniej jednak Twoja domena powinna byc dla bankow bardzo
interesujaca (a kilka, kilkanascie, czy nawet kilkadziesiat maili, to znowu
nie az taka duza strata czasu, koszty zadne). Jesli nie bedzie odzewu z tej
strony, wystaw domene np. na Allegro. Ostatnio widzialem wystawiona na
aukcji domene bodajze "praca.pl" za 10000 PLN i zainteresowanie bylo spore
(wtedy kiedy sprawdzalem cena osiagnela 10500, nie wiem jak to sie
zakonczylo). Probowac zawsze warto.

--
Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

Adam Szendzielorz

unread,
Nov 9, 2005, 7:13:52 PM11/9/05
to
Tomanesq wrote:
> mam domenę ebank.pl (chwilowo przekierowana), którą chętnie odstąpie

Podepne sie do watku, bo na ten sam temat ;-)
A co sadzicie o parce domen:
- konta.pl
- konta.com.pl

Jakie wedlug Was moze byc zainteresowanie tymi domenami ze
strony naszych kochanych bankow ? Perfekcyjne na przedstawienie
oferty swoich kont bankowych. Jak myslicie ? :-)
pozdr.

--
Adam Szendzielorz, adam [at] progreso [kropka] pl
GSF 600S '03 (black)

Tomanesq

unread,
Nov 10, 2005, 4:34:53 AM11/10/05
to
Dzięki za podpowiedź, już wysłałem do Ery, też sądze że powinno im zależeć,
w końcu generują mi darmowy traffic. Zawsze ktoś się pomyli i zamiast com.pl
wpisze com.
t.


Użytkownik "elephanto" <elep...@cut.it.gmail.com> napisał w wiadomości
news:dksna5$r$1...@atlantis.news.tpi.pl...

Tomanesq

unread,
Nov 10, 2005, 4:36:06 AM11/10/05
to
Dzięki za info. Do banków już rozesłałem - zero odpowiedzi. Jest tak jak
mówisz, mają już swoje wypromowane domeny do online banking i nie są
zainteresowani. Na allegro też już wystawiłem ale cena nie osiągnęła tych
10.000 (było nieco mniej). Dostałem wówczas emaila od jakiegoś gościa z
niemieckiej firmy SEDO czy coś takiego. Pisał żeby zapomnieć o allegro bo
tam ceny zawsze są o połowe niższe. Radził żeby zachować domenę na później,
aż na polskim rynku zagości na dobre handel domenami. Pewnie tak zrobię.
Mógłbym ją sprzedać od ręki za 5-6 tys. ale uważam że jest więcej warta.
Nigdzie jej nie reklamuję a i tak mam dziennie kilka emaili z zapytaniami o
jakieś kredyty i lokaty (mimo że ją chwilowo przekierowałem na sklep
kolegi). Jeżeli by tam był jakiś serwis finansowy to kasa sama wciska się w
ręce. Może założę bank? :)
t.

Użytkownik "Dobrodziej" <dobro...@NOSPAM.gazeta.pl> napisał w wiadomości
news:dkt306$9mv$1...@inews.gazeta.pl...

Konrad Zak

unread,
Nov 10, 2005, 9:53:17 AM11/10/05
to
Tomanesq napisał(a):

> Dzięki za podpowiedź, już wysłałem do Ery, też sądze że powinno im zależeć,
> w końcu generują mi darmowy traffic. Zawsze ktoś się pomyli i zamiast com.pl
> wpisze com.

.pl (nie wpisze .com)

--
Konrad Zak
http://konradzak.com/powerofcli http://akademiaruchu.com.pl/

0 new messages