"Przepraszamy, ale obecnie nie ma możliwości logowania do internetowego
serwisu transakcyjnego.
Powtórna próba logowania będzie prawdopodobnie możliwa za 10 minut. Jeśli
pozostaniesz na tej stronie Twoja przeglądarka automatycznie wyświetli
formatkę do logowania po upływie 10 minut, pod warunkiem, że logowanie
będzie możliwe.
Za niedogodności związane z oczekiwaniem na możliwość zalogowania serdecznie
przepraszamy."
Co prawda, dostalem taki komunikat pierwszy raz, ale zaczynam sie wkurzac -
musze sie zalogowac TERAZ a nie za 10 minut....
Pozdrawiam
> Co prawda, dostalem taki komunikat pierwszy raz, ale zaczynam sie wkurzac -
> musze sie zalogowac TERAZ a nie za 10 minut....
Zgaduję: ZUS do wysyłki :) ?
KJ
>> Co prawda, dostalem taki komunikat pierwszy raz, ale zaczynam sie wkurzac -
>> musze sie zalogowac TERAZ a nie za 10 minut....
>Zgaduję: ZUS do wysyłki :) ?
a co to za roznica? byle byla data dzisiejsza zlecenia przelewu
z drugiej w marmurku tez akurat moze byc kolejka czy awaria zasilania
to zloz reklamacje
bo jak sadze, placisz, wiec wymagasz?
MSPANC
Sierp