Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Bankomat PKO BP - Inteligo i wypłaty

1 view
Skip to first unread message

Przos

unread,
Feb 23, 2004, 2:47:30 AM2/23/04
to
Witam !!!

Wczoraj trzyktotnie próbowałem wypłacić z bankomatów PKO BP . Za trzecim
razem mi się udało. Myślę, że powodem tego że "transakcja nie może być
zrealizowana", w dwóch przypadkach, był brak 20 złotówek w tych bankomatach.

Jakież było moje zdumienie, jak dzisiaj ujrzałem blokady na wszystkie
kwoty. Moje zdumienie wzosło, gdy dowiedziałem się w serwisie telefonicznym
INTELIGO, że muszę poczekać 7 dni aż mi uwolnią środki. Panienka oświadczyłą
mi, że przecież środki będą w tym czasie oprocentowane. Tego by jeszcze
brakowało.

pozdrawiam
przos


Krzysztof Zientara

unread,
Feb 23, 2004, 3:27:20 AM2/23/04
to
> Wczoraj trzyktotnie próbowałem wypłacić z bankomatów PKO BP .

Płatności w sklepach również nie "przechodziły" od ok. 12:30 do 14:50. W
Inteligo mówią, że to "złe warunki pogodowe".


--

Pozdrawiam
Krzysztof Zientara


Wojciech Nawara

unread,
Feb 23, 2004, 3:31:49 AM2/23/04
to
Użytkownik "Krzysztof Zientara" <to...@op.pl> napisał w wiadomości
news:c1cdi8$6dd$1...@news.atman.pl...

> > Wczoraj trzyktotnie próbowałem wypłacić z bankomatów PKO BP .
>
> Płatności w sklepach również nie "przechodziły" od ok. 12:30 do 14:50. W
> Inteligo mówią, że to "złe warunki pogodowe".

LOL, mówili coś o burzy nad Budapesztem ? :-D

--
Pozdrawiam,

Wojciech Nawara, telefon.gsm.pl
usenet (at) nawara.info

Krzysztof Zientara

unread,
Feb 23, 2004, 3:34:16 AM2/23/04
to
> LOL, mówili coś o burzy nad Budapesztem ? :-D

Dla konsultanta byle wymówka jest dobra, a ja jako klient nie mam jak
udowodnić, że to nie prawda. Co ciekawe w czasie gdy transakcje nie
dochodziły do skutku, bankomwaty euronetu podawały saldo i dokonywały
wypłat.

--

Pozdrawiam
Krzysztof Zientara


Tasmin

unread,
Feb 23, 2004, 4:23:17 AM2/23/04
to

Użytkownik "Wojciech Nawara" <[WYTNIJTO]use...@nawara.info> napisał w
wiadomości

LOL, mówili coś o burzy nad Budapesztem ? :-D
>
> --
> Pozdrawiam,
>
> Wojciech Nawara, telefon.gsm.pl
> usenet (at) nawara.info

Burze nad Budapesztem to mają wpływ raczej na Euronety :-)))

Pozdrawiam
Tasmin


Wojciech Nawara

unread,
Feb 23, 2004, 4:24:41 AM2/23/04
to
Użytkownik "Tasmin" <tasmi...@interia.pl> napisał w wiadomości
news:c1cgq4$m2l$1...@inews.gazeta.pl...

> Burze nad Budapesztem to mają wpływ raczej na Euronety :-)))

No właśnie. A kto obsługuje karty dla inteligo ? :-)

0 new messages