Wczoraj trzyktotnie próbowałem wypłacić z bankomatów PKO BP . Za trzecim
razem mi się udało. Myślę, że powodem tego że "transakcja nie może być
zrealizowana", w dwóch przypadkach, był brak 20 złotówek w tych bankomatach.
Jakież było moje zdumienie, jak dzisiaj ujrzałem blokady na wszystkie
kwoty. Moje zdumienie wzosło, gdy dowiedziałem się w serwisie telefonicznym
INTELIGO, że muszę poczekać 7 dni aż mi uwolnią środki. Panienka oświadczyłą
mi, że przecież środki będą w tym czasie oprocentowane. Tego by jeszcze
brakowało.
pozdrawiam
przos
Płatności w sklepach również nie "przechodziły" od ok. 12:30 do 14:50. W
Inteligo mówią, że to "złe warunki pogodowe".
--
Pozdrawiam
Krzysztof Zientara
> > Wczoraj trzyktotnie próbowałem wypłacić z bankomatów PKO BP .
>
> Płatności w sklepach również nie "przechodziły" od ok. 12:30 do 14:50. W
> Inteligo mówią, że to "złe warunki pogodowe".
LOL, mówili coś o burzy nad Budapesztem ? :-D
--
Pozdrawiam,
Wojciech Nawara, telefon.gsm.pl
usenet (at) nawara.info
Dla konsultanta byle wymówka jest dobra, a ja jako klient nie mam jak
udowodnić, że to nie prawda. Co ciekawe w czasie gdy transakcje nie
dochodziły do skutku, bankomwaty euronetu podawały saldo i dokonywały
wypłat.
--
Pozdrawiam
Krzysztof Zientara
LOL, mówili coś o burzy nad Budapesztem ? :-D
>
> --
> Pozdrawiam,
>
> Wojciech Nawara, telefon.gsm.pl
> usenet (at) nawara.info
Burze nad Budapesztem to mają wpływ raczej na Euronety :-)))
Pozdrawiam
Tasmin
> Burze nad Budapesztem to mają wpływ raczej na Euronety :-)))
No właśnie. A kto obsługuje karty dla inteligo ? :-)