Шукаємо волонтерів

31 views
Skip to first unread message

Павло Арданов

unread,
Nov 11, 2017, 3:12:43 AM11/11/17
to ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"

ЕКСПЕРИМЕНТ


Ми плануємо в подальшому розміщувати об'яви про пошук волонтерської допомоги в офіційній гулл групі пермакультурної спілки з великою кількість підписників, а не в окремій групі, як ми робили до цього. Якщо ви НЕ ХОЧЕТЕ бачити такі повідомлення в цій групі - напишіть, будь ласка.


Шукаємо волонтерів у проект Переклад пермакультурних книг. У нас закінчується тираж першої перекладеної нами книги "Пермакультурний дизайн крок за кроком", і ми плануємо друкувати другий наклад (ми переглянемо ціну в бік збільшення, якщо бажаєте придбати книгу за нижчою ціною - поспішайте! http://www.permaculture.in.ua/projects/aranya ). Для того, щоб перекладати та видавати більше книжок, нам потрібно виходити на магазини та видавництва. Ми вже майже оплатили роботу перекладача та редактора книги Араньї, тому з націнки на новий наклад ми зможемо оплачувати послуги реалізатора книг оптовим замовникам. Хотілося б видати на українській мові книгу Білла Моллісона "Вступ до пермакультури" із дотриманням авторських прав. Для цього нам також потрібна допомога реалізатора. Складнішою задачею є видання 600-сторінкового "Посібника для дизайнерів" Моллісона, оскільки тут потрібно провести перемовини з російською групою Райар, яка придбала авторські права для перекладу книги на російську і вже давно завершила переклад, але книгу досі не видала. Потрібно також вести перемовини з Richard Perkins стосовно видання його книги "Making small farms work" (нагадаю, що вона є в бібліотеці нашої організації, і доступна для всіх спілчан).


Решта задач стосується саме волонтерів. Взимку ми плануємо перекласти одну з книжок Plants For A Future (швидше за все книгу про їстівні дерева) і представити її у формі електронної книги. Оскільки нам дозволяють перекладати без сплати авторського гонорару, потрібно лише зібрати гроші на роботу перекладача та редактора і задіяти перекладачів-волонетрів. Гроші плануємо знову збирати спільнокоштом, і якщо ми хочемо завершити цю роботу за зиму, потрібно зібрати команду для ведення кампанії спільнокошту та команду перекладачів.


Прошу висилати ваші пропозиції про допомогу на Емейл pavlo....@gmail.com

Павло Арданов

unread,
Jan 17, 2018, 6:19:44 AM1/17/18
to ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"
ШУКАЄМО ВОЛОНТЕРА для запису промовідеороликів доповідачів III пермакультурної зустрічі. Ролики записуватимуть доповідачі самостійно. Потрібно:
- скласти інструкцію, як записати гарний проморолик;
- допомогти з редагуванням відеозаписів.
Вихід відеороликів запланованиq на початок та середину лютого.
Чекаємо на вашу допомогу! perma.ukraine(et)gmail.com, 096 947 1612 Павло.

Павло Арданов

unread,
Feb 9, 2018, 11:31:27 AM2/9/18
to ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"
Конкурс на розробку логотипу для мережі демонстраційно-освітніх центіів України!

Прийом ескізів до 20 лютого. Переможцю - безкоштовна участь у теоретичній частині Курс пермакультурного дизайну​ або у III пермакультурна зустріч​! Ескізи висилати на perma.ukraine (et) gmail.com На картинці для натхнення - логотип британської мережі LAND.
Image result for LAND network permaculture

Павло Арданов

unread,
Mar 11, 2018, 11:50:42 AM3/11/18
to ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"
Запрошуємо всіх волонтерів мережі демонстраційно-освітніх центрів пермакультури, а також нових волонтерів на спільну відеозустріч, що проходитиме у вівторок 13 березня з 19:00 по 20:00.

https://youtu.be/vKG09J9TrKk

Це вдалий час приєднатися до команди для нових людей, які можуть витрачати на роботу в середньому 2 години на тиждень і хочуть приєднатися до однієї з робочих груп (1. Фінансування центрів та реалізація продукції 2. Характер, критерії, правила та сертифікація центрів 34 Залучення нових людей до мережі та популяризація пермакультури 5. Мапа центрів та веб сторінка 6. Організація навчання, календар та координація подій, залучення волонтерів 7. Міжнародна співпраця 8. Зустрічі, відпочинок та святкування 9. Банк насіння).

Відеоконференція проводиться з використанням Google Hangouts on Air - потрібно встановити додаток Google Hangouts (https://tools.google.com/dlpage/hangoutplugin?hl=uk) до інтернет браузера (краще Google Chrome) чи на ваш смартфон. Або ж ви можете дивитися пряму трансляцію через YouTube та спілкуватися у чаті YouTube (https://youtu.be/vKG09J9TrKk).

ВАЖЛИВО: оскільки ми очікуємо нових людей не знайомих з Google Hangouts, приєднання до відеоконференції відбуватиметься за 15 хв до початку (о 18:45) для того, щоб ми розпочали за розкладом. Посилання для приєднання буде опубліковано о 18:45 в чаті YouTube (https://youtu.be/vKG09J9TrKk).

Ми проведемо коло мрій, яке забезпечить врахування мрій усіх членів команди по всіх напрямах роботи на наступні пів року. Це дуже важливо, тому якщо ви не можете бути присутніми, будь ласка, впишіть свої мрії по кожному з напрямів роботи у цю таблицю (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Bjy4U4PkwMPu0nqmQB7Ll70SxNLf0IeLpwWE0kwzci8/edit#gid=226882381) - для теперішніх учасників команди або вишліть на perma.ukraine(et)gmail.com - для нових членів команди.

Також, якщо лишиться час, ми допрацюємо і переглянемо правила спільної роботи групи (https://docs.google.com/document/d/1UnkL8Zhl4chipT-Ly4jpD0Pm-5XHmBbFKzuemixq0D0/edit?usp=sharing)

Чекаємо вас на зустрічі!

Павло Арданов

unread,
Apr 11, 2019, 6:02:42 AM4/11/19
to ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"
Шукаємо волонтерів для просування кампанії спільнокошту для видання книги Вступ до пермакультури українською / Mollison in Ukrainian. Потрібна допомога переважно з максимальним перепошуванням дописів у тематично близькі групи та сторінки. Звертатися за тел 096 947 1612 або perma.ukraine@gmail.com

Павло Арданов

unread,
Apr 11, 2019, 6:05:11 AM4/11/19
to ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"
Шукаємо волонтерів-філологів для фінального вичитування тексту книги Вступ до пермакультури українською / Mollison in Ukrainian. Надаватимемо текст, вже перевірений професійним філологом. Звертатися за тел 096 947 1612 або perma.ukraine@gmail.com

t0967202055

unread,
Apr 12, 2019, 8:16:11 AM4/12/19
to perm...@googlegroups.com
Добрий день, Павло!
Я особисто міг би допомогти фінансово у виданні книги. Але я проти видання українською. Я люблю свою Батьківщину. Але думаю не в рамках України, а в рамках всієї планети.
І в такому кругозорі вважаю, що
ДЛЯ НАШОЇ З ВАМИ ПЛАНЕТИ БУДЕ КРАЩЕ ВИПУСТИТИ КНИГУ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ, БО ЇЇ РОЗУМІЮТЬ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ. І ТАК ВОНА ЗМОЖЕ ДЛПОМОГТИ БІЛЬШІЙ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ І ВСІЙ ПЛАНЕТІ  

Що Ви думаєте з цього приводу? 

З повагою
Людина планети Земля, українець, 

Сергій Петрович

-------- Оригінальне повідомлення --------
Від: Павло Арданов <pavlo....@gmail.com>
Дата: 11.04.19 13:02 (GMT+03:00)
Кому: "ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"" <perm...@googlegroups.com>
Тема: Шукаємо волонтерів для просування кампанії спільнокошту для видання книги "Вступ до пермакультури"

Шукаємо волонтерів для просування кампанії спільнокошту для видання книги Вступ до пермакультури українською / Mollison in Ukrainian. Потрібна допомога переважно з максимальним перепошуванням дописів у тематично близькі групи та сторінки. Звертатися за тел 096 947 1612 або perma.ukraine@gmail.com

--
В розділі "Мої налаштування" в правому верхньому кутку екрана ви можете вибрати бажаний характер сповіщень про нові дописи у групі (по Емейл, про кожен допис окремо чи зведені листи (за день, 25 нових повідомлень).
---
Ви отримали це повідомлення, оскільки ви підписані на групу "ГC "Пермакультура в Україні" / NGO "Permaculture in Ukraine"" у Групах Google.
Щоб скасувати підписку на цю групу та більше не отримувати повідомлень із неї, надішліть електронний лист на адресу permaukr+u...@googlegroups.com.
Щоб опублікувати допис у цій групі, надішліть електронний лист на адресу perm...@googlegroups.com.
Перейдіть до цієї групи за посиланням https://groups.google.com/group/permaukr.
Щоб отримати доступ до інших параметрів, перейдіть за посиланням https://groups.google.com/d/optout.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages