Oarcibiskup ns pozva, aby sme v piatok 25.3. o 17:00 prišli obnoviť svoje zasvtenie Panne Mrii pri omši za život v Dme sv. Alžbety. Po nej bude nasledovať pobožnosť kržovej cesty o 18:30 od grckokatolckej katedrly cez historick centrum k arelu Červen hviezda, kde je zriaden hotspot na pomoc utečencom.
V pastoračnom centre sme pripravili 10 lžok na prenocovanie rodn z Ukrajiny a ďalšie 4 na fare. Kto by chcel akmkoľvek spsobom prispieť alebo prsť pomcť, nech nm d vedieť e-mailom alebo osobne v sakristii. T, ktor s ochotn prijať na noc utečencov z Ukrajiny do svojich bytov, nech sa nm prihlsia e-mailom, či osobne alebo sa registruj na webovej strnke: ubytovanie pre utečencov. Stač poskytnť nocľah na 1 noc. Doteraz sme tak pomohli i vďaka vm viac ako 90 utečencom.
Naše OZ Deti-mldež-rodina, ktor vo farnosti zastrešuje podujatia pre deti a rodiny, a tiež Rodičovsk spoločenstvo pri šklke sv. Bernadety sa uchdzaj o 2% z vašich dan. Tlačiv njdete v kostole pri časopisoch a na webovej strnke.
Zpis do 1. ročnka na ZŠ sv. Cyrila a Metoda na Bernolkovej 18 v Košiciach sa uskutočn v piatok 1. aprla od 14:00 do 18:00 hod. a v sobotu 2. aprla od 9:00 do 12:00 hod. Viac informci na
www.zscamke.sk
3a8082e126