Pembe Kurbağa'dan zorunlu bir açıklama...

4 views
Skip to first unread message

gu...@pembekurbaga.com.tr

unread,
Nov 13, 2015, 12:19:49 PM11/13/15
to pembek...@googlegroups.com
Merhabalar,
Pembe Kurbağa Sahnesi’nde 3-10 yaş oyunumuzu yarıyıl tatiline yakın  değiştiriyoruz. Ayrıca yarıyıl tatilinde bu yaşa uygun farklı oyunlarımız da oluyor. 
0-3 yaş oyunlarımızda ise miniklerimiz için sezon süresince 3 farklı oyunumuz sergileniyor.
Okul öncesi ve ilköğretim kurumlarında ise eylül-haziran arası her ay farklı bir oyunla  izleyicilerimizle buluşuyoruz. Ancak bu oyunlarımızı ilgili eğitim kurumlarındaki miniklerimiz izleyebiliyor, bunlara gişe açmıyoruz.
Bu yıl aralık ayı sonunda ya da ocak başında 3-10 yaşa uygun yeni bir oyunumuz perde açacak. Yarıyıl tatilinde de yine farklı oyunlarımız olacak. Oyun takvimimizi web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan izlemenizi öneriyoruz.
Keşke miniklerimiz için Pembe Kurbağa Sahnesi’nde daha çok oyun oynayabilsek, ama “bir grup izledi, oyunu değiştirelim” deme şansımız yok, oyunun daha çok seyirciyle buluşabilmesi de bizim için önemli, çünkü bir oyun kolay üretilmiyor tahmin edeceğiniz gibi.
Ayrıca bir ricamız daha var. Biz bu grupta yalnızca seyircilerimize programlarımızı iletiyoruz. Grubumuzdaki seyircilerimizin e-posta hesaplarını karşılıklı yazışmalarla meşgul etmek istemiyoruz. Bize yazmak istediğinizde lütfen aşağıdaki e-posta adreslerimizi kullanın. Anlayışınıza teşekkür ediyoruz.
Sevgiyle...
Güneş Çakmakoğlu         

Tiyatro Pembe Kurbağa

Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu

gu...@pembekurbaga.com.tr

www.facebook.com/PembeKurbaga

www.twitter.com/Pembe_Kurbaga
Avast logo

Bu e-posta virüslere karşı Avast antivirüs yazılımı tarafından kontrol edilmiştir.
www.avast.com


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages