Ahoj, tak jsem udělal návrhový model UC001c (měl by to být decorator - snad jsem ho pochopil správně). Neměl jsem na to moc času, ale snad to bude ono. Potřeboval bych od vás vědět, jestli budete někdo do konce tohoto týdne poblíž Pardubic. Já tento týden už nic nemám a nevím jestli se na konzultaci dostanu (jde mi o to, že mi ta konzultace zabera minimálně půl dne - s cestou). Pokud by měl někdo možnost tam jít byl bych rád. Pokud se vám na modelu něco nezdá, dejte vědět a já to ještě upravím.