Dávám sem finální verzi. Konzultoval jsem to s Fikym a je to schválené. Ještě jsem dnes doupravil trochu grafiku, jinak grafika ho vůbec nezajímala. (Chtěl jsem aby to bylo aspoň nějak trochu použitelné. Napište pokud by jste to chtěli upravit.
Dne pondělí, 29. dubna 2013 12:36:48 UTC+2 luba.sojka napsal(a):