Schůzka

12 views
Skip to first unread message

vach.m...@gmail.com

unread,
Apr 1, 2013, 8:36:54 AM4/1/13
to pds_semest...@googlegroups.com
Ahoj, jak to vidíte s tou implementací? Má o to někdo konkrétní zájem, nebo se chcete sejít a rozdělit si to. Já bych mohl v úterý (před nebo po DSA), prakticky celou středu, nebo ve čtvrtek odpoledne.

Ondra Holík

unread,
Apr 2, 2013, 10:41:57 AM4/2/13
to pds_semest...@googlegroups.com
Čus, já mám zítra čas po 14h. Jinak programátor jsem nahovno, takže s tou implementací asi moc platnej nebudu. Ale ještě se do toho modelu má dodělat databáze, a tam přibližně vim jak na to.

lukasvrany

unread,
Apr 2, 2013, 11:15:43 AM4/2/13
to pds_semest...@googlegroups.com
Já bych mohl ten čtvrtek. Zejttra v nemám v plánu do pce jet.

luba.sojka

unread,
Apr 3, 2013, 3:04:23 AM4/3/13
to pds_semest...@googlegroups.com
Ja bych mohl taky v ten čtvrtek.

Dne pondělí, 1. dubna 2013 14:36:54 UTC+2 vach.m...@gmail.com napsal(a):
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages