Fwd: 06.14 Damalakui

7 views
Skip to first unread message

Darius Damalakas

unread,
Jun 14, 2012, 8:32:22 AM6/14/12
to parasyk...@googlegroups.com
Sveiki visi,

Norėčiau pasidalinti įdomiu pastebėjimu, gal kas galės pakomentuoti kodėl taip įvyko, ir ką galima dėl to padaryti.

Vakar išsiunčiau laišką Ministrui pirmininkui per svetainę. Laišką galite matyti čia: http://parasykjiems.lt/thread/teisekuros-pagrindu-istatymu-priemimas-1/

Šiandien jau gavau atsakymą, bet, kaip suprantu, buvo atsakyta į mano pašto dėžutę tiesiogiai, o ne per parašykjiems.lt sistemą. Tiesą sakant, gavau net tris tokius pačius laiškus, visi adresuoti man tiesiogiai.

Ką patartumėte daryti tokiu atveju? Gal galima / verta prikabinti šį atsakymą prie klausimo svetainėje? ką daryti, kad atsakymus siųstų per parašyjjiems, o ne tiesiogiai?

Darius


p.s. Persiunčiu visą atsakymą:


---------- Forwarded message ----------
From: Julija Šliažienė <J.Sli...@lrv.lt>
Date: 2012/6/14
Subject: 06.14 Damalakui
To: "darius.d...@gmail.com" <darius.d...@gmail.com>


Patiksliname informaciją.

 

Gerb. Dariau Damalakai,

 

Iš šio Jūsų laiško galima suprasti, kad Ministro Pirmininko tarnyba gauna ne visus Jūsų el. laiškus.

Atsakydami į Jūsų el. laišką dėl balsavimo Lietuvos Respublikos Seime balandžio 26 dieną informuojame, kad Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šių metų balandžio 16 d. su darbo vizitu lankėsi Lenkijoje, todėl nei dalyvauti Seimo posėdyje, nei balstuoti dėl Jūsų minimo Teisėkūros įstatymo – negalėjo.

 

 

Pagarbiai

Komunikacijos departamento

Piliečių ir atviros Vyriausybės skyrius

 


Kiprianas Spiridonovas

unread,
Jun 14, 2012, 8:49:29 AM6/14/12
to parasyk...@googlegroups.com
Labas,

na matyt iš kažkur turėjo tavo elektroninį paštą, arba atspėjo, ir
nusprendė į jį parašyt. Galima dirbtinai įdėti atsakymą į tinklalapį,
bet siuntėjas pats pasirinko siųsti atsakymą tau asmeniškai, taigi gal
paprasčiau gerbti jo norus.

Kas liečia to vengimą, tai atstovui siunčiamuose laiškuose siuntėjo
tikrojo el. pašto adreso niekur nėra (as far as I know), taigi jie
turbūt turėjo taviškį iš seniau. Įprastai taip neturėtų įvykti.

P.S. Pastaba:

> Iš šio Jūsų laiško galima suprasti, kad Ministro Pirmininko tarnyba gauna ne
> visus Jūsų el. laiškus.

Kaip suprantu jie gavo laišką, bet tuo metu gavėjas buvo „on vacation“.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages