* Konec mappera.
* Přednáška na GIVS.
* Uzly bez tagů.
* Provozovatelé bankomatů.
* Nákladní terminály.
* Cesty na safari.
* Plány Panoramax.
* Kam s fotkami?
* Rozpočet OSMF.
* OSM Hackweekend.
* OSM Science 2026.
* Pozice v IVIDES.
* Rozbité silnice.
* Mapa extremismu.
* Australský sport.
* Sdílení jízd.
* Větrné turbíny.
* Vlastní Overpass.
* API HeiGIT.
* GéoDataMine.
* Více účtů v JOSM.
* Grant pro osm2pgsql.
* OpenGridWorks.
* Vibe mapping.
* Filtr replikace.
* Valhalla 3.7.0.
* Bikemap.net.
* Soukromá navigace.
* Z Oxfordu do Cambridge.
* Názvy v Libanonu.
* Bathymetrická data.
* Registr defibrilátorů.
* Úbytek laviček.
Pěkné počtení ...
Aceman444
unread,
Jun 15, 2026, 2:26:40 PM (10 days ago) Jun 15
Reply to author
Sign in to reply to author
Forward
Sign in to forward
Delete
You do not have permission to delete messages in this group
Copy link
Report message
Show original message
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to Openstreetmap Slovakia
S tym mapperue je to smutne. Robi svojske zmeny aj na Slovensku, vsade asi bol, ziadne zdroje, nereaguje ani po bloku.
Prekvapuje ma, ze Vam na ceske forum zareagoval a ze pise cesky. V minulosti mi pisal slovensky.
Dátum: štvrtok 28. mája 2026, čas: 18:46:46 UTC+2, odosielateľ: tomas.k...@gmail.com