VOŠČILO

0 views
Skip to first unread message

anja macek

unread,
Dec 26, 2009, 6:19:58 AM12/26/09
to












 

 

 

 

Ko se prižgejo praznične luči

sredi bele mrzle zime,

prijateljstvo ogreje nam dlani

in želja vzpne se iz srca v višine.

Vse kar je slabo, z novim letom naj zbledi!

Vse kar je dobro, naj za vekomaj ostane!

Vse kar je lepo, naj raste in cveti!

naj v miru sreča nežno vas objame.

 

 

 

 

 

 

 

SREČNO 2010

 


 Anja








image001.gif
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages