Metoda ti si zakon :)))

1 view
Skip to first unread message

anja macek

unread,
Nov 16, 2009, 2:01:41 PM11/16/09
to osi...@googlegroups.com
Full lepo da si se podstopla tole narest...No, v glavnem hvala pa pridna si bla...tko da sedi, 5!!!! hahahaha


--
Pozdravček - Anja

metoda strmljan

unread,
Nov 17, 2009, 4:39:38 AM11/17/09
to osi...@googlegroups.com
ha ha ha 5 sem dobila, .... veš kok bo mami vesela :)  

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages