"Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
W Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwnej świeczki.
Niech anioł podrze każdy dramat
Aż do rozdziału ostatniego,
I niech nastraszy każdy smutek,
Tak jak goryla niemądrego.
Aby wątpiący się rozpłakał
Na cud czekając w swej kolejce,
A Matka Boska – cichych, ufnych -
Na zawsze wzięła w swoje ręce."
Ks. Jan TwardowskiNiech te święta będą dla Was czasem odnalezienia wewnętrznego pokoju i poczucia szczęścia w gronie rodzinnym. Na przyszły rok życzymy opieki Najświętszej Maryi Panny koronowanej na królową zarówno Hiszpanii jak i Polski.
Diakonia Operacji Madryt 2011
--
Urszula Anna Szewczyk
Oazowe Centrum Światowych Dni Młodzieży
www.OperacjaMadryt2011.pl