1. Wstęp
2. Myśl tygodnia
3. OM
4. KOszulki na Camino
5. Kontakt
1. Wstęp
Najważniejszym wydarzeniem w przyszłym tygodniu będą rekolekcje
członków Operacji Madryt w Weronikopolu. Tym, którzy wezmą w nich
udział, mówię - do zobaczenia! Tych, którzy z róźnych przyczyn nie
dotrą, proszę o modlitwę.
Ula
2. Myśl tygodnia
"Aby odkryć projekt życia, który może uczynić was w pełni
szczęśliwymi, stańcie w postawie słuchania Boga [...].
Bądźcie pewni, że wam odpowie. Nie bójcie się Jego odpowiedzi! "Bóg
jest większy od waszego serca i zna wszystko" (1J 3,20)! "
Z Orędzia Ojca Świętego Benedykta XVI na XXV Światowy Dzień Młodzieży
3. Oaza Modlitwy
Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze zapisać, jest to możliwe pod adresem
-
u.sze...@operacjamadryt2011.pl . Oaza odbędzie się w dniach 1-2
maja. Zapraszam!
4. Koszulki na Camino
Przypominam, że trwa dyskusja nt. tego, co będziemy nosili na Camino
we wrześniu. Niech nie zabraknie tam i Waszego głosu:
http://operacjamadryt2011.blog.pl/komentarze/index.php?nid=14850757
5. Kontakt
operacjam...@oaza.pl - redakcja newslettera oraz adres, na który
możecie kierować swoje pytania związane z Operacją;
www.OperacjaMadryt2011.pl (zakładka 'Kontakt') - adresy do
odpowiedzialnych z diakonie.
--
Oazowe Centrum Światowych Dni Młodzieży
www.OperacjaMadryt2011.pl
--
<<< Przypominamy o codziennej modlitwie za OPERACJĘ MADYT o godzinie 21.30. >>>
Otrzymałeś/-aś tę wiadomość, ponieważ jesteś zapisany/-a do grupy
"Operacja Madryt 2011" w serwisie Grupy dyskusyjne.
Kontakt:
p.mod...@oaza.pl
Subscription settings:
http://groups.google.com/group/operacja-madryt-2011/subscribe?hl=pl