SLEDUJTE> Franta mimozemšťan (2024) Celý Film Český DABING | 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 ZDARMA {CZ-SK} TITULKY

12 views
Skip to first unread message

Arianto Toni

unread,
May 22, 2024, 1:32:05 AMMay 22
to online CZ
Sledujte Franta mimozemšťan (2024) online cz | Franta mimozemšťan celý film online cz | Franta mimozemšťan film online cz dabing i titulky | filmy Franta mimozemšťan cz titulky HD 1080p | Franta mimozemšťan film online | Franta mimozemšťan (2024) Online Film sk | Franta mimozemšťan (2024) Plný film sk dabing | Space Frank (2024) online | Space Frank 2024 film | Space Frank (2024) online cz.

| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |

➤ Sledujte Franta mimozemšťan (2024) celý film HD 1080p

➤ Stažení Space Frank (2024) celý film online zdarma

Sledovat celý film Franta mimozemšťan (2024) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Franta mimozemšťan (2024) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Franta mimozemšťan (2024).

To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Franta mimozemšťan (2024), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Franta mimozemšťan (2024) spolu s informacemi.

O filmu Franta mimozemšťan (2024)

Franta mimozemšťan (mezinárodní anglický název Space Frank) je Česko Komedie film režisérky Rudolf Havlík. Ve filmu Hrají Jakub Prachař, Tereza Ramba, Vasil Fridrich, Filip Březina, Kateřina Marie Fialová, Petra Hřebíčková, Erika Stárková, Jiří Langmajer, Leoš Noha, Pavel Kikinčuk, Oldřich Navrátil, Jan Teplý ml., Petr Vančura, Nela Štefanová.

Synopsis: Poklidný život malé moravské vesnice rozbouří podivné úkazy. Jako by se na poli za obcí odehrálo něco tajemného. Místní amatérský astronom Blažej je přesvědčen, že návštěva z kosmu je tady. Jen mu to nikdo nevěří.


Franta mimozemšťan
Slovensko Franta mimozemšťan
angličtina Space Frank (méně)
Komedie
Česko, 2024, 101 min
Režie: Rudolf Havlík
Scénář: Rudolf Havlík
Kamera: Helena Fikerová
Hudba: Ondřej Konvička
Hrají: Jakub Prachař, Tereza Ramba, Vasil Fridrich, Filip Březina, Kateřina Marie Fialová, Petra Hřebíčková, Erika Stárková, Jiří Langmajer, Leoš Noha, Pavel Kikinčuk, Oldřich Navrátil, Jan Teplý ml., Petr Vančura, Nela Štefanová (méně)
Produkce: Dana Voláková, Michaela Flenerová
Střih: Boris Machytka
Zvuk: Roman Čapek
Scénografie: Anna Pospíšilová
Masky: Lucie Lišková, René Stejskal

Obsahy Filmy Franta mimozemšťan (2024)

Poklidný život malé moravské vesnice rozbouří podivné úkazy. Jako by se na poli za obcí odehrálo něco tajemného. Místní amatérský astronom Blažej (Filip Březina) je přesvědčen, že návštěva z kosmu je tady. Jen mu to nikdo nevěří. Starosta Picek (Vasil Fridrich) má zrovna spoustu práce s dotacemi a zdejší policistka Marková (Erika Stárková) rozjíždí pátrání po ukradené cisterně. Ale proč se tedy nedaleko vinice objevily na poli kruhy? A proč se soused Franta (Jakub Prachař) najednou chová tak divně? Blábolí nesmysly a hledá jakýsi Karadar. Jako by ho někdo vyměnil! Celá vesnice nicméně tvrdí, že Franta byl vždycky trochu z jiné planety, ale takové chování je moc i na jeho ženu Boženu (Tereza Ramba). A proč se tu najednou zjevila Rebeka (Kateřina Marie Fialová), která tvrdí, že do téhle na pohled nezajímavé obce přijela pouze kempovat? A komu ve skutečnosti velí generál Sokol (Jiří Langmajer)? (CinemArt)


Datum vydání Franta mimozemšťan (2024)

Franta mimozemšťan (2024) má premiéru v kinech od 08.02.2024 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

STREAMOVAT MÉDIA

Streamovaná média jsou multimédia, která jsou nepřetržitě přijímána a prezentována koncovému uživateli, zatímco jsou dodávána poskytovatelem. Sloveso streamovat odkazuje na proces doručování nebo získávání médií tímto způsobem. [Potřebné upřesnění] Streamování se týká způsobu doručení média, nikoli média samotného. Rozdíl mezi způsobem doručování a vysílacím médiem se týká zejména telekomunikačních sítí, protože většina doručovacích systémů má streamingový charakter (např. rádio, televize, streamingové aplikace) nebo nestreamingový charakter (např. knihy, videokazety, audio CD). Streamování obsahu přes internet přináší problémy. Uživatelé, jejichž připojení k internetu nemá dostatečnou šířku pásma, mohou například zaznamenat zamrzání, zpoždění nebo pomalé ukládání obsahu do vyrovnávací paměti. A uživatelé, kteří nemají kompatibilní hardwarové nebo softwarové systémy, nemusí být schopni streamovat nějaký obsah.

Děkujeme za návštěvu

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Franta mimozemšťan (2024), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.

Franta mimozemšťan (2024) celý film Český

Franta mimozemšťan (2024) Filmové premiéry

Franta mimozemšťan (2024) celý film Česka

Franta mimozemšťan (2024) sleduj filmy

Franta mimozemšťan (2024) online cz titulky

Franta mimozemšťan (2024) premiéra

Franta mimozemšťan (2024) online cz

Franta mimozemšťan (2024) online cz dabing

Franta mimozemšťan (2024) Celý Film

Space Frank (2024) Titulky

Franta mimozemšťan (2024) DVD filmy

Franta mimozemšťan (2024) Blu-ray filmy

Space Frank (2024) online cely film CZ

Space Frank (2024) online

Franta mimozemšťan (2024) online film cz

Franta mimozemšťan (2024) online ke shlédnutí

Franta mimozemšťan (2024) celý film zdarma ke shlédnutí

Franta mimozemšťan (2024) celý film cz dabing

Franta mimozemšťan (2024) online cz titulky

Franta mimozemšťan (2024) celý film

Franta mimozemšťan (2024) online sk

Franta mimozemšťan (2024) Plný film sk dabing
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages