SLEDUJTE> Matka v trapu (2024) Celý Film Český DABING | 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 ZDARMA {CZ-SK} TITULKY

9 views
Skip to first unread message

Arianto Toni

unread,
May 22, 2024, 1:55:57 AMMay 22
to online CZ
Sledujte Matka v trapu (2024) online cz | Matka v trapu 2024 celý film online cz | Matka v trapu 2024 film online cz dabing i titulky | filmy Matka v trapu 2024 cz titulky HD 1080p | Matka v trapu film online | Matka na úteku 2024 Online Film sk | Matka na úteku (2024) Plný film sk dabing | Matka v trapu (2024) online | Matka v trapu 2024 film | Matka na úteku (2024) online cz.

| DVD (Blu-ray) | 4K UHD | HD-2080p | HD-720p | SD-480p | MP4 |

➤ Sledujte Matka v trapu (2024) celý film HD 1080p

➤ Stažení Matka na úteku (2024) celý film online zdarma

Sledovat celý film Matka v trapu (2024) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Matka v trapu (2024) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Matka v trapu (2024).

To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Matka v trapu (2024), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Matka v trapu (2024) spolu s informacemi.

O filmu Matka v trapu (2024)

Matka v trapu je Česko Komedie film z roku 2024 režírovaný Hana Hendrychová, a hraje  Petra Hřebíčková, Lenka Vlasáková, Jana Švandová, Jaroslav Plesl, Bohumil Klepl, Martin Pechlát, Marek Němec, Elizaveta Maximová, Matyáš Svoboda, Leoš Noha, Anastasia Chocholatá.

Synopsis: Dvě ženy, které se potkaly naprosto neplánovaně, poznávají jedna druhou a díky tomu i sebe samé. Dostávají šanci vrátit své rozhárané životy zpět do správných kolejí. A navíc je tu velmi sympatický Annin bratr (Marek Němec). Možná je to začátek jednoho velkého přátelství.


Matka v trapu
Slovensko Matka na úteku
Komedie
Česko, 2024, 95 min
Režie: Hana Hendrychová
Předloha: Uljana Donátová (kniha)
Scénář: Uljana Donátová
Kamera: Lukáš Hendrych
Hudba: Petr Malásek
Hrají: Petra Hřebíčková, Lenka Vlasáková, Jana Švandová, Jaroslav Plesl, Bohumil Klepl, Martin Pechlát, Marek Němec, Elizaveta Maximová, Matyáš Svoboda, Leoš Noha, Anastasia Chocholatá (méně)
Produkce: Svatka Peschková, Nela Schlaichertová
Střih: Jakub Řikovský
Zvuk: Jiří Klenka
Scénografie: Lucie Fejková
Masky: Veronika Ontlová
Kostýmy: Jana Haresová

Obsahy Filmy Matka v trapu (2024)

Hlavní hrdinka komedie Matka v trapu Sylvie (Petra Hřebíčková) má dobré místo v reklamní agentuře, pracovní úspěchy, krásné, vzorné děti a její manžel je známý malíř. Na první pohled štěstí. Jenže… je to pravda? Šéf reklamky Karel (Bob Klepl) na Sylvii právě nahrnul několik nesplnitelných úkolů, do toho volali ze střední školy, aby vyřešila další z prohřešků svého syna a Sylviin manžel Tomáš (Jaroslav Plesl) je jako obvykle nedostupný, protože malování mu už pár let moc nejde. A všichni si zvykli, že Sylvie všechno vyřeší, zařídí, zaplatí. V Sylvii, která vždycky chtěla vidět věci z té nejlepší stránky, se najednou něco zlomí. To je přesně ta chvíle, kdy se vám chce od všeho utéct.
Je to náhoda nebo osud, že Sylvii zastaví taxi, které řídí Anna (Lenka Vlasáková)? A jak se někdy stává, cizímu člověku na sebe řekneme věci, které se ostýcháme prozradit vlastní matce. Ostatně Sylviina máma Regina (Jana Švandová) má vždy připravenou nějakou kritickou poznámku, zvláště co se týká Tomáše. Podle ní není ani vhodný manžel pro Sylvii, ani vhodný otec pro Sylviiny děti. A jako zeť je… naprosto nesnesitelný. Sylvie na Annu vysype své životní průšvihy… a stane se něco neočekávaného. Anna jí nabídne na pár dní pronájem volného pokoje, aby si Sylvie mohla utřídit myšlenky a najít řešení. Dvě ženy, které se potkaly naprosto neplánovaně, poznávají jedna druhou a díky tomu i sebe samé. Dostávají šanci vrátit své rozhárané životy zpět do správných kolejí. A navíc je tu velmi sympatický Annin bratr (Marek Němec). Možná je to začátek jednoho velkého přátelství… (Falcon)

Datum vydání Matka v trapu (2024)

Matka v trapu (2024) má premiéru v kinech od 22.02.2024 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

STREAMOVAT MÉDIA

Streamovaná média jsou multimédia, která jsou nepřetržitě přijímána a prezentována koncovému uživateli, zatímco jsou dodávána poskytovatelem. Sloveso streamovat odkazuje na proces doručování nebo získávání médií tímto způsobem. [Potřebné upřesnění] Streamování se týká způsobu doručení média, nikoli média samotného. Rozdíl mezi způsobem doručování a vysílacím médiem se týká zejména telekomunikačních sítí, protože většina doručovacích systémů má streamingový charakter (např. rádio, televize, streamingové aplikace) nebo nestreamingový charakter (např. knihy, videokazety, audio CD). Streamování obsahu přes internet přináší problémy. Uživatelé, jejichž připojení k internetu nemá dostatečnou šířku pásma, mohou například zaznamenat zamrzání, zpoždění nebo pomalé ukládání obsahu do vyrovnávací paměti. A uživatelé, kteří nemají kompatibilní hardwarové nebo softwarové systémy, nemusí být schopni streamovat nějaký obsah.

Děkujeme za návštěvu

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Matka v trapu (2024), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.

Matka v trapu (2024) celý film Český

Matka v trapu (2024) Filmové premiéry

Matka v trapu (2024) celý film Česka

Matka v trapu (2024) sleduj filmy

Matka v trapu (2024) online cz titulky

Matka v trapu (2024) premiéra

Matka v trapu (2024) online cz

Matka v trapu (2024) online cz dabing

Matka v trapu (2024) Celý Film

Matka v trapu (2024) Titulky

Matka v trapu (2024) DVD filmy

Matka v trapu (2024) Blu-ray filmy

Matka v trapu (2024) online cely film CZ

Matka v trapu (2024) online

Matka v trapu (2024) online film cz

Matka v trapu (2024) online ke shlédnutí

Matka v trapu (2024) celý film zdarma ke shlédnutí

Matka v trapu (2024) celý film cz dabing

Matka v trapu (2024) online cz titulky

Matka na úteku (2024) celý film

Matka na úteku (2024) online sk

Matka na úteku (2024) Plný film sk dabing
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages