Çağrı: Uluslararası Okul Yöneticileri Konferansı – ISPC2019

3 views
Skip to first unread message

Öncü Eğitimciler

unread,
Jan 24, 2019, 4:46:14 AM1/24/19
to oncuegi...@googlegroups.com

ULUSLARARASI OKUL YÖNETİCİLERİ KONFERANSI – ISPC2019

İstanbul, 26 – 27 – 28 Haziran 2019

Ana Tema

Okul Tasarımı ve Estetiği

unnamed.jpg

Öncü Okul Yöneticileri Derneği tarafından hazırlanan Okul Tasarımı ve Estetiği ana temalı Uluslararası Okul Yöneticileri Konferansı (ISPC2019) çağrısı yayınlanmıştır.

Eğitim mekânlarının tasarımsal özellikleri, farklı meslek grupları ve aktörler arasında sürdürülen çok yönlü müzakere ve etkileşimin bir sonucu olarak şekillenmekte ve toplumsal olarak sürekli yeniden üretilmektedir.  Mimari tasarımın sosyo-mekânsal boyutları ile eğitim süreçleri arasındaki ilişkiyi mimarlık, eğitim bilimleri, insan ve toplumbilimleri alanlarından farklı uzman ve akademisyenlerle tartışmayı amaçlayan “Uluslararası Okul Yöneticileri Konferansı” İstanbul’da 26 – 27 – 28 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Eğitim yapılarının fiziksel özelliklerinden kaynaklanan sorunlara çözüm önerileri sunmayı ve bu yolla okulların mekânsal tasarım kalitesinin yükseltilmesini amaçlayan Uluslararası Okul Yöneticileri Konferansı (ISPC2019) disiplinlerarası hakemli bir konferanstır. Konuyla ilgili akademik araştırmaları teşvik etmeyi ve disiplinler arası etkileşimi yoğunlaştırmayı hedeflemektedir.

Eğitim alanında çalışan uygulamacıları, mimarları, insan ve toplum bilimlerinden akademisyenleri, konuyla ilgili kapsamlı kavramsal analizleri, yöntem uygulamalarını ve performans değerlendirmelerini içeren araştırmalarıyla Uluslararası Okul Yöneticileri Konferansına (ISPC2019) davet ediyoruz.  

Konferans Resmi Web Sayfası

http://ispc.oncuyoneticiler.com/

DERNEĞİMİZİN DİĞER ETKİNLİKLERİ

Çağrı: II. Türkçe Öğretmenleri Zirvesi

Okulda İlk Hafta Yönetimi Yaklaşım ve Stratejileri - 26 Ocak 2019

Eğitimde Ölçme Araçlarının Etkili Kullanımı - 29 Ocak 2019 Salı

Creatif Oyunlar Atölyesi - 1 Şubat 2019 Cuma

Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi - 9/10 Şubat 2019

4 - 6 Yaş Kur'an Kursu Öğreticileri Çalıştayı Sonuç Bildirisi

Okuma Kültürünün Geliştirilmesi Çalıştayı Sonuç Raporu

Öncü WhatsApp Zümreleri

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages