PD: Wylanie - posługa modlitewna

0 views
Skip to first unread message

annagrusz...@wp.pl

unread,
May 22, 2014, 6:15:55 PM5/22/14
to odnowa2013_2014, odnowieni_2013

Witajcie , przekazuję maila od Marty :)

 

Dnia Czwartek, 22 Maja 2014 21:32 Marta Gatner <gatner...@gmail.com> napisał(a)

Witajcie!
 
Niedziela 25.05 godzina 13:30 salka jesionowa - podział na zespoły modlitewne do modlitwy w grupkach.
 
Każdy był, przeżył wie jak poza Duchem Świętym potrzebny jest drugi człowiek :) W imieniu obecnych uczestników proszę Was, abyście w miarę swoich możliwości przybyli i/lub zachęcili Waszych grupkowiczów. Jak przynajmniej jedna osoba z Waszej grupki przyjdzie to wystarczy :)
Jeśli Wam się nie chce/nie możecie to proszę, przekażcie przynajmniej tę informację swoim grupkom ;)
 
Pozdrawiam
z Panem Bogiem!
Marta Gatner



 


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages