Witajcie , przekazuję maila od Marty :)
Dnia Czwartek, 22 Maja 2014 21:32 Marta Gatner <gatner...@gmail.com> napisał(a)
Witajcie!Niedziela 25.05 godzina 13:30 salka jesionowa - podział na zespoły modlitewne do modlitwy w grupkach.Każdy był, przeżył wie jak poza Duchem Świętym potrzebny jest drugi człowiek :) W imieniu obecnych uczestników proszę Was, abyście w miarę swoich możliwości przybyli i/lub zachęcili Waszych grupkowiczów. Jak przynajmniej jedna osoba z Waszej grupki przyjdzie to wystarczy :)Jeśli Wam się nie chce/nie możecie to proszę, przekażcie przynajmniej tę informację swoim grupkom ;)Pozdrawiamz Panem Bogiem!Marta Gatner