Dnia Środa, 26 Lutego 2014 13:12 Marta Gatner <gatner...@gmail.com> napisał(a)
Hej, hej!Proszę prześlijcie poniższą treść maila w trybie natychmiastowym do swoich grupkowiczów i do swojej centrali ;)Dzięki!Marta**********************************************************************Witajcie!Jutro tj. 27.02.2014 po sprzątaniu DA, czyli o godzinie 17.00 wyrusza AKCJA EWANGELIZACYJNO-PĄCZKOWA z naszego DA do pobliskich akademików.Celem pobocznym jest rozdawanie pączków, a głównym zaproszenie studentów do naszego DA, a tym samym na rozpoczynające się 10.03. nowe seminarium Odnowy Wiary w Duchu Świętym.Jeśli nie masz planów na jutrzejsze popołudnie - przyjdź! Ciebie też ktoś kiedyś zaprosił, podjął ten trud.. jest okazja do dobrego!Z Bogiem!Odpowiedzialni DA Wawrzyny