PD: MOBILIZACJA

0 views
Skip to first unread message

annagrusz...@wp.pl

unread,
Feb 26, 2014, 8:48:08 AM2/26/14
to odnowa2013_2014, odnowieni, odnowieni_2013

Dnia Środa, 26 Lutego 2014 13:12 Marta Gatner <gatner...@gmail.com> napisał(a)

Hej, hej!
Proszę prześlijcie poniższą treść maila w trybie natychmiastowym do swoich grupkowiczów i do swojej centrali ;)
 
Dzięki!
Marta
**********************************************************************
 
 
 
Witajcie!
 
Jutro tj. 27.02.2014 po sprzątaniu DA, czyli o godzinie 17.00 wyrusza AKCJA EWANGELIZACYJNO-PĄCZKOWA z naszego DA do pobliskich akademików. 
 
Celem pobocznym jest rozdawanie pączków, a głównym zaproszenie studentów do naszego DA, a tym samym na rozpoczynające się 10.03. nowe seminarium Odnowy Wiary w Duchu Świętym.
 
Jeśli nie masz planów na jutrzejsze popołudnie - przyjdź! Ciebie też ktoś kiedyś zaprosił, podjął ten trud.. jest okazja do dobrego!
 
Z Bogiem!
Odpowiedzialni DA Wawrzyny
 
 
 



 


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages