:)

0 views
Skip to first unread message

annagrusz...@wp.pl

unread,
Jun 25, 2013, 7:16:02 AM6/25/13
to odnowieni_2013

Witajcie Kochani,


w zwiďż˝zku z tym, ďż˝e nie otrzymaďż˝am od Was informacji dotyczďż˝cych spotkania, a ja teďż˝ nie nalegaďż˝am bo egzaminy sesja i teraz na weekend byďż˝am w pracy, myďż˝lďż˝ ďż˝e rozsďż˝dnie bďż˝dzie ďż˝eby kto moďż˝e przyszedďż˝ w czwartek na dwudziestkďż˝, bďż˝dzie to ogólne zakoďż˝czenie wawrzynowego semestru, po dwudziestce bďż˝dzie dyskoteka w holu:) a na mszy bďż˝dzie ďż˝piewaďż˝ zespóďż˝ z Wybrzeďż˝a Koďż˝ci Sďż˝oniowej. Bďż˝dzie to okazja , ďż˝eby poďż˝egnaďż˝ siďż˝ przed wakacjami:) a jeďż˝li ktoďż˝ miaďż˝by ochotďż˝ pogadaďż˝ czy siďż˝ spotkaďż˝ to w przyszďż˝ym tygodniu do 5 lipca bďż˝dďż˝ we Wrocďż˝awiu, moďż˝emy wybraďż˝ siďż˝ gdzieďż˝ :)

 

Z Panem Bogiem

Ania

 


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages