You do not have permission to delete messages in this group
Copy link
Report message
Show original message
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to odnowieni_2013
Witajcie, widziaďż˝am ten film, polecam Go wszystkim , niesamowity, a po nim bďż˝dzie jeszcze spotkanie z twórcami:)mega
W ramach Kongresu Ewangelizacyjnego w czwartek (20 czerwca) o 19:30 w koďż˝ciele p.w. NMP Czďż˝stochowskiej przy ul. Kochanowskiego 11 odbďż˝dzie siďż˝ pokaz filmu "The Human Experience" a po nim spotkanie z twórcami filmu.
Organizatorom serdecznie wszystkich zapraszajďż˝! :)