Kochani za tydzień spotkanie ? :)

0 views
Skip to first unread message

annagrusz...@wp.pl

unread,
Jun 17, 2013, 4:32:02 PM6/17/13
to odnowieni_2013

Witajcie Kochani


mam nadziejďż˝ ďż˝e u Was wszystko dobrze, proponujďż˝ nasze ostatnie przed wakacjami spotkanie za tydzieďż˝ w przyszďż˝y wtorek o 20.00, miejsce ustalimy :) myďż˝laďż˝am o akademiku , ďż˝eby byďż˝a okazja wspólnie siďż˝ pomodliďż˝, porozmawiaďż˝ i obejrzeďż˝ jakiďż˝ fajny film :) a w przyszďż˝y czwartek ognisko wawrzynowe z Orzechem, o. Piotrem i wszystkimi Wawrzynami, wiďż˝cej szczegóďż˝ów bďż˝dzie juďż˝ niedďż˝ugo

 

Z Panem Bogiem

Módlmy siďż˝ za siebie nawzajem

 

Buziaki :*:*:*:*:*

 


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages