Witajcie Kochani
mam nadziejďż˝ ďż˝e u Was wszystko dobrze, proponujďż˝ nasze ostatnie przed wakacjami spotkanie za tydzieďż˝ w przyszďż˝y wtorek o 20.00, miejsce ustalimy :) myďż˝laďż˝am o akademiku , ďż˝eby byďż˝a okazja wspólnie siďż˝ pomodliďż˝, porozmawiaďż˝ i obejrzeďż˝ jakiďż˝ fajny film :) a w przyszďż˝y czwartek ognisko wawrzynowe z Orzechem, o. Piotrem i wszystkimi Wawrzynami, wiďż˝cej szczegóďż˝ów bďż˝dzie juďż˝ niedďż˝ugo
Z Panem Bogiem
Módlmy siďż˝ za siebie nawzajem
Buziaki :*:*:*:*:*