anyák-napi szolgálatunk

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Apr 23, 2018, 4:35:49 PM4/23/18
to Templom Nyitott

Kedves Szolgálók!


A május 6-i 11-esen a szolgáló csoport tagjait kérjük liturgiai szolgálatokra:

- igeolvasás,

- imádság,

- ha lesz keresztelő: imádság a családért és gyermekért,

- családotok bevonása esetén a gyermekkel közösen: Mi Atyánk vezetése,

- perselyezés,

- igés kártyák osztása: "Én vagyok az igazi szőlőtő, és az én Atyám a szőlősgazda." Jn 15,1.

- vetítés


Várom visszajelzéseteket!


Szeretettel: Árpád





Zsuzsanna Kerényi

unread,
Apr 24, 2018, 1:53:08 AM4/24/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek,

Bocsánat a tegnapi hiányzásomért, nincs mentségem, kiment a fejemből, talán mert túl sok mást engedtem bele... 

Az igeolvasást szeretném vállalni. 

Áldott napot kívánok, 
Szeretettel, Zsuzsi 

Péterné Bárdos

unread,
May 5, 2018, 2:02:49 AM5/5/18
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!
Hogy áll a holnapi beosztás? Miben segítsünk? 
Imádság? Kapuszolgálat Leventével?
á,b,
e

Mentes a vírusoktól. www.avast.com

monika király

unread,
May 5, 2018, 7:11:41 AM5/5/18
to nyitott...@googlegroups.com, Vincze Árpád, Hraska Zoltán
Kedves Mindenki!

Küldöm az aranymondást!

Áldott hétvégét: Mónika
Jn 15,1.doc
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages