Kedves Szolgálók!
A május 6-i 11-esen a szolgáló csoport tagjait kérjük liturgiai szolgálatokra:
- igeolvasás,
- imádság,
- ha lesz keresztelő: imádság a családért és gyermekért,
- családotok bevonása esetén a gyermekkel közösen: Mi Atyánk vezetése,
- perselyezés,
- igés kártyák osztása: "Én vagyok az igazi szőlőtő, és az én Atyám a szőlősgazda." Jn 15,1.
- vetítés
Várom visszajelzéseteket!
Szeretettel: Árpád