Sziasztok!
Májusi anyák-napi istentiszteletünket előkészítő imaközösségünket és megbeszélésünket hétfőn, azaz holnapután április 22-én 16.30-tól tartjuk az Ifi-galérián. Imádságban Isten elé visszük gyülekezetünket, az ált.sulibanbkialakult helyzetet, szülőket, avránk
bízott családokat, az anyák-napi alkalmunkat.
Várlak titeket!
Árpád