Kedves Nyitott Templomosok!
Szeretettel emlékeztetlek Benneteket, hogy holnap délután 16.30-kor találkozunk a Lelkészi Hivatalban, hogy átbeszéljük a márc. 1-i (azaz most vasárnapi!) Nyitott Templomunkat, és h imaközösséget tartsunk érte.
A 3.d. osztály lesz a házigazda. A legtöbb szolgálatra bejelentkeztek, néhány "lyuk" van, ezeket kell még megosztanunk. Pl. a bizonyságtétel. ... Ha valakiben esetlen formálódik a bizonyságtétel gondolata, várjuk szeretettel a jelzését. :)
Szeretettel: Nóri
Ui. Mindent megteszek, h holnap nyitva legyen a hivatal bejárati ajtaja. ... Ha mégis bezárná valamely élelemes kollégám, csörgessetek meg! :)