Október 10.

1 view
Skip to first unread message

jozsaniko23

unread,
Oct 5, 2016, 3:02:11 PM10/5/16
to Nyitott Templom
Kedves Szolgálócsoport, Mindenki, aki a Nyitott templomi szolgálatban részt szeretne venni!

Október 10-én 17.30-kor tartjuk következő megbeszélésünket és imaközösségünket az ifjúsági Centrumban az iskolával szemben!

Várunk Benneteket!

Józsa Anikó, (Vince Árpád Aradról üdvözletét küldi, de 10-én már itthon lesz!)

Attila Fodor

unread,
Oct 6, 2016, 1:40:09 AM10/6/16
to nyitott...@googlegroups.com
OK, ott leszek - Deo volente.
fod

Hraska Zoltán

unread,
Oct 6, 2016, 3:39:30 AM10/6/16
to nyitott...@googlegroups.com

Sziasztok!
Ott leszek, igaz egy kicsi késéssel.

Üdv, Zoli




Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: jozsaniko23 <jozsa...@gmail.com>
Elküldve: 2016. október 5. 21:02
Címzett: Nyitott Templom
Tárgy: Október 10.
 

Emese Szentkirályi

unread,
Oct 6, 2016, 5:35:36 AM10/6/16
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

Csak gyerekekkel tudok menni, mert Szabi külföldön van. Nem gond?
Üdv: Emese

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Oct 7, 2016, 6:57:40 AM10/7/16
to nyitott...@googlegroups.com
Áldás!

Én is megyek!:))

Lné Emőke

2016. október 5. 21:02 jozsaniko23 írta, <jozsa...@gmail.com>:



--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Laczayné Csibrán Emőke

Attila Fodor

unread,
Oct 10, 2016, 3:10:35 AM10/10/16
to nyitott...@googlegroups.com

Kedves Szolgtársak!
Sajnos, mégsem lehetek Veletek, mert másol kell lennem ma este. :-(
Imádságban Veletek vagyok!

Annyi jobbítási javaslatom van, hogy a liturgiás lapon legyenek majd rajta az énekszamok/versek is.

Szuper volt, hogy előre tudtuk a témát, igét! :-)

Tudja valaki fejből, hogy Molnár Tamás kapja-e ezt a levelet? Ő is igent mondott a házigazda szolgálatra.

Fod

zsukerenyi

unread,
Oct 10, 2016, 3:55:49 AM10/10/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Mindenki! 

Nem mertem jelezni, mert egy elhúzódó betegség itthon, ágyban tart. Így bocsánat, de nem tudok ma sem veletek lenni, bár reménykedtem benne, hogy nem így lesz.
Szeretettel gondolok rátok, és imádkozom a szolgálatért, 
Zsuzsi 



A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Attila Fodor <fodor...@gmail.com>
Dátum: 2016.10.10. 9:10 (GMT+01:00)
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Október 10.

Anikó Józsa

unread,
Oct 10, 2016, 5:05:03 AM10/10/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Zsuzsi!

Jobbulást neked! Gondolunk Rád!

Anikó

2016. október 10. 9:55 zsukerenyi írta, <zsuke...@gmail.com>:
Kedves Mindenki! 

Nem mertem jelezni, mert egy elhúzódó betegség itthon, ágyban tart. Így bocsánat, de nem tudok ma sem veletek lenni, bár reménykedtem benne, hogy nem így lesz.
Szeretettel gondolok rátok, és imádkozom a szolgálatért, 
Zsuzsi 



A Samsung eszközömről küldve


-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Attila Fodor <fodor...@gmail.com>
Dátum: 2016.10.10. 9:10 (GMT+01:00)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages