Sziasztok!
Ott leszek, igaz egy kicsi késéssel.
Üdv, Zoli
Kedves Szolgtársak!
Sajnos, mégsem lehetek Veletek, mert másol kell lennem ma este. :-(
Imádságban Veletek vagyok!
Annyi jobbítási javaslatom van, hogy a liturgiás lapon legyenek majd rajta az énekszamok/versek is.
Szuper volt, hogy előre tudtuk a témát, igét! :-)
Tudja valaki fejből, hogy Molnár Tamás kapja-e ezt a levelet? Ő is igent mondott a házigazda szolgálatra.
Fod
Kedves Mindenki!Nem mertem jelezni, mert egy elhúzódó betegség itthon, ágyban tart. Így bocsánat, de nem tudok ma sem veletek lenni, bár reménykedtem benne, hogy nem így lesz.Szeretettel gondolok rátok, és imádkozom a szolgálatért,ZsuzsiA Samsung eszközömről küldve
-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Attila Fodor <fodor...@gmail.com>
Dátum: 2016.10.10. 9:10 (GMT+01:00)
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com