Kedves Szolgatársak!
"...kiment a magvető vetni..."
Mit tett a magvető? A dolgát végezte. Vetette a magot. A feladatával foglalkozott, miközben tudta, hogy nem minden mag hoz majd gyümölcsöt. Nem azzal törődött, mennyi vész el, nem is azt számolgatta, mekkora lesz a haszon. Vetett. Reménységgel, örömmel, mert tudta, ez a dolga! A többi Isten áldása!
Készüljünk imádságos lelkülettel az alkalomra. Kérlek, ma imádkozzatok a résztvevőkért, akik eljönnek az istentiszteletre, holnap egészítsétek ki imádságotokat a szolgálók körével (beleértve az igehirdetést is).
Előzetesen már jeleztem, de szükséges, hogy emlékeztesselek benneteket: Én Lajosmizséről érkezem vasárnap. Így számítok megbízhatóságotokra, amivel Hodánics Tamás kollégámat is egyértelműen meggyőztétek elköteleződésetekről.
A technikai felszerelésnél külön figyelmet kérek, mert ott sem Tamásék, sem Laciék, de Papp Attila sem lesznek!
Köszönettel és Isten áldásával:
Árpi
Vincze Árpád
református lelkipásztor – vallástanár,
mentálhigiénés szakember
képzésben lévő családterapeuta
0630/8245654
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskeméti Református Egyházközség
6000 Kecskemét, Szabadság tér 7.
A liturgiát is mellékelem.
Méhes Tamással kiegészül a technikai részleg
Vincze Árpád