Kedves Mindenki,
sajnos hétfőn nem tudok ott lenni, viszont vállalom, hogy hirdetjük előre a másodikosoknak, + szervezünk kapuszolgálatra fogadócsaládokat a 2.a-ból és - ha kell - tanítok majd aranymondást.
Kérdésem: kell-e keresni bizonyságtevőt? Esetleg a Halasi családot (Zsófi+Gábor) meg lehetne kérdezni.
(Más: Lakóné Jutka néni legutóbb készült gyermekvigyázásra, nem szólt neki senki, hogy nem kell -azért feltalálta magát, átment az Újkoliba.)
Á,b,
e