Hétfői találkozó

0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Feb 13, 2014, 3:14:35 AM2/13/14
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Szolgáló Csoport!

Emlékeztetni szeretném magunkat, hogy jövőhét hétfőn 2014. február 27-én 16.30 h-kor találkozunk legközelebb.
Helyszín: ifi galéria

Nóri! Jobbulást kívánunk neked!

További szép napokat!
Áldás, békesség

--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke

Attila Fodor

unread,
Feb 13, 2014, 11:26:22 AM2/13/14
to templomn...@googlegroups.com

Oké, köszönjük! Annyi, hogy a jövő hétfő 17. lesz.
Kell-e valamivel készülnöm, valakivel beszélnem? Attila.

Nóra Pintér

unread,
Feb 13, 2014, 2:07:33 PM2/13/14
to templomn...@googlegroups.com
Szerintem annyira nagyon nem, mert Robi fog márc. 2-án szolgálni. ... De azért ti is gondoljátok át, hátha elfelejtek vmit! :)

Szeretettel, Nóri
És köszönöm a jókívánságokat. Igyekszem összeszedni magam!

Péterné Bárdos

unread,
Feb 15, 2014, 2:47:52 PM2/15/14
to templomn...@googlegroups.com
Kedves Mindenki,
sajnos hétfőn nem tudok ott lenni, viszont vállalom, hogy hirdetjük előre a másodikosoknak, + szervezünk kapuszolgálatra fogadócsaládokat a 2.a-ból és - ha kell - tanítok majd aranymondást.
Kérdésem: kell-e keresni bizonyságtevőt? Esetleg a Halasi családot (Zsófi+Gábor) meg lehetne kérdezni.

(Más: Lakóné Jutka néni legutóbb készült gyermekvigyázásra, nem szólt neki senki, hogy nem kell -azért feltalálta magát, átment az Újkoliba.)
Á,b,
e
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages