nov. 30.

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Nov 17, 2015, 7:02:54 AM11/17/15
to nyitott...@googlegroups.com
Ami elmaradt! ... A tegnap még ott maradókkal azt beszéltük, h mivel a december mindig nagyon sűrű mindenkinek, találkozzunk nov. 30-án, hétfőn egy megbeszélésre és imaközösségre a január 3-i nyitott templom kapcsán. Aznapra nem kérünk meg (érthető okokból) osztályt szolgálni. Mi, a csoport tagjai végeznénk a szolgálatokat.

Köszönöm, ha visszajeleztek, h tudtok-e jönni. Tehát nov. 30. (hétfő) 16.30. Lelkészi Hivatal. 

Szeretettel: Nóri

Attila Fodor

unread,
Nov 24, 2015, 5:34:44 PM11/24/15
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Mindnyájan!

A szívem Veletek van, de én nem tudok menni.
Bizottságozunk...

Attila
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages