Ami elmaradt! ... A tegnap még ott maradókkal azt beszéltük, h mivel a december mindig nagyon sűrű mindenkinek, találkozzunk nov. 30-án, hétfőn egy megbeszélésre és imaközösségre a január 3-i nyitott templom kapcsán. Aznapra nem kérünk meg (érthető okokból) osztályt szolgálni. Mi, a csoport tagjai végeznénk a szolgálatokat.
Köszönöm, ha visszajeleztek, h tudtok-e jönni. Tehát nov. 30. (hétfő) 16.30. Lelkészi Hivatal.
Szeretettel: Nóri