Liturgia

0 views
Skip to first unread message

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Feb 26, 2014, 1:37:07 PM2/26/14
to templomn...@googlegroups.com
Sziasztok, áldás, békesség!

Mellékelve küldöm a liturgiát a vasárnapi (2014. március 2.) istentisztelethez.

További szép napokat!

--
Üdvözlettel / Best regards / Saluti
Csibrán Emőke
Nyitott Templom liturgia-március 2.doc
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages