Kedves Szolgáló Csoport!
Már korábban is kérdeztem, hogy tanév végén mikor lenne alkalmas egy évértékelő megbeszélést tartanunk.
A jövő hét maradt hátra, így a saját naptáram alapján jelzem, hogy számomra már csak a hétfő alkalmas. A kezdő időpont teljesen rugalmas, a ti munkaidőtöktől függ.
Kérlek, jelezzetek, ki venne részt egy ilyen beszélgetésen!
Árpád
Küldte a Windows 10 Posta