évértékelő?

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Jun 21, 2018, 3:41:47 AM6/21/18
to Templom Nyitott

Kedves Szolgáló Csoport!

 

Már korábban is kérdeztem, hogy tanév végén mikor lenne alkalmas egy évértékelő megbeszélést tartanunk.

A jövő hét maradt hátra, így a saját naptáram alapján jelzem, hogy számomra már csak a hétfő alkalmas. A kezdő időpont teljesen rugalmas, a ti munkaidőtöktől függ.

 

Kérlek, jelezzetek, ki venne részt egy ilyen beszélgetésen!

 

Árpád

 

Küldte a Windows 10 Posta

 

Molnár Tamás

unread,
Jun 21, 2018, 3:47:19 AM6/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Én 16-tol másnap reggel 8-ig dolgozom a koliban...

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Jun 21, 2018, 7:24:42 AM6/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek!

Én már jövő 7en nem vagyok itthon...
Szeretettel kívánok mindenkinek jó pihenést a nyárra!

Zsuzsi

Király Mónika

unread,
Jun 21, 2018, 3:49:47 PM6/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

Hétfőn érettségiztetek, még nem biztos a beosztás. Így nem tudok ott lenni. 

Szép hetet: Mónika

Az iPhone-omról küldve

Ildikó Szilasi

unread,
Jun 21, 2018, 4:25:06 PM6/21/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Szolgáló Csoport!

Sajnos én sem tudok ott lenni, mert szombaton elutazom megnézni az unokahúgomat és a családot, s csak szerda este érkezem vissza.

Szép hetet mindenkinek: Ildikó
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages