Kedves Szolgatársak!
Ne feledjétek: HOLNAPUTÁN, azaz kedden 16.30-kor találkozunk imaközösségre, a decemberi alkalmunk megbeszélésére.
Köszönöm a mai szolgálatotokat!
A ppt-vel is minden rendben volt, csak vagy én nem írtam fel a harangozóknak, vagy ők felejtették el, de az ének sorrendje tervezetten volt így.
Kissé kimerültem így, hogy már két istentisztelet után érkeztem, de remélem, ti nem éreztétek ezt a fáradtságot (Ezt csak fokozta, hogy a szószéken vettem észre, hogy a prekám valahol elhagytam…. – remélem, ezt sem érzékeltétek, hacsak nem annyiban, hogy így hosszabb lett).
Az istentisztelet minden részletét beszéljük át, de a hirdetések terjedelméről jó lenne külön is beszélnünk. Soknak, hosszúnak tartom. Ezzel kapcsolatban is várom a visszajelzéseiteket. Tamás, te valamikor el tudnál jönni személyesen is, vagy beszéljünk róla nélküled azzal, hogy majd jelzünk?
A következő megbeszéléseinket is előre jelzem:
Persze változtathatunk rajta, nézzétek meg, kedden egyeztessük legalább a dec-jan-t.
Isten áldjon Benneteket!
Árpi
Vincze Árpád
református lelkipásztor – vallástanár,
mentálhigiénés szakember
képzésben lévő családterapeuta
0630/8245654
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskeméti Református Egyházközség
6000 Kecskemét, Szabadság tér 7.