hétfői találkozó

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Feb 18, 2016, 11:42:16 AM2/18/16
to nyitott...@googlegroups.com
Akkor hétfőn a 2.c. termében tudunk találkozni. M17-es terem. A portánál bejőve rögtön balra kell fordulni, és a folyosó végén az utolsó osztály.

Szeretettel és köszönettel a visszajelzésekért, Nóri
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages