Kedves Nóri!
Mírára és rám számíthatsz! :)
Más: mi Emőkével tuti nem leszünk itthon dec.18-án, adventi vásárt nézünk Bécsben, ezért a január 5 lenne csak alkalmas az együttlétre.
Áldott hetet mindannyiónknak,
Szeretettel,
Zsuzsi
Az üzenetet Samsung mobileszközről küldték
-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Nóra Pintér <
pinter...@gmail.com>
Dátum: 2014.12.02. 13:19 (GMT+01:00)
Címzett:
nyitott...@googlegroups.com,Tekesné Ági <
tekes...@freemail.hu>,Királyné Mónika <
monik...@yahoo.de>
Tárgy: Fwd:
Kedves Szolgálók!
Jó előre készülve a január 4-i nyitott templomra, küldöm a tervezett liturgiát, szolgálatokat. Itt már számítunk a hangosításra, vetítésre is, ill. mi,, a csoport tagjai végeznénk a liturgiai szolgálatot, mert jan. elejére nehéz lenne erre egy osztály összeszedni.
Kérlek, nézzétek meg, h részt tudtok-e ezen az it.-en majd venni, és tudjátok-e vállalni a szolgálatot! ... Várom a mielőbbi visszajelzéseteket, h úgy mehessünk el karácsonyt ünnepelni, h ezt a január eleji istentiszteleti alkalmat már megszerveztük.
Köszönettel és szeretettel, Nóri