Kedves Szolgálók!
Elnézést, hogy csak most írok - a hét nagy részében Emmausban voltam, kicsit nehezen jutott az utolsó dolgok lefixálásához.
Szóval, szeretettel várunk Benneteket holnap 10.15-re imaközösségre, és utána a közös szolgálatra a 11-es nyitott templomon. A liturgiát csatoltan megtaláljátok, de viszek belőle nyomtatva.
Köszönettel az eddig közös szolgálatokért és előre is köszönettel az előttünk állóért:
szeretettel: Nóri