Holnapi közös szolgálat

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Jun 6, 2015, 6:50:58 AM6/6/15
to nyitott...@googlegroups.com, Tekesné Ági
Kedves Szolgálók!

Elnézést, hogy csak most írok - a hét nagy részében Emmausban voltam, kicsit nehezen jutott az utolsó dolgok lefixálásához.

Szóval, szeretettel várunk Benneteket holnap 10.15-re imaközösségre, és utána a közös szolgálatra a 11-es nyitott templomon. A liturgiát csatoltan megtaláljátok, de viszek belőle nyomtatva. 

Köszönettel az eddig közös szolgálatokért és előre is köszönettel az előttünk állóért:
szeretettel: Nóri
Nyitott Templom LITURGIA-júni 7..docx

Attila Fodor

unread,
Jun 6, 2015, 7:15:31 AM6/6/15
to nyitott...@googlegroups.com
Köszönjük az előkészítést!

Nóri!
Mi lesz a fő üzenet az alkalomnak?

Köszi!

Nóra Pintér

unread,
Jun 6, 2015, 8:48:33 AM6/6/15
to nyitott...@googlegroups.com
"Istennek kell inkább engedelmeskednünk, mint az embereknek." - Ehhez meg Isten iránti bizalom szükséges. :)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages