Fwd: [KREK hivatali:] Adventváró családos délután a Petőfivárosban

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Nov 25, 2014, 5:30:50 AM11/25/14
to krek_h...@googlegroups.com, nyitott...@googlegroups.com, Királyné Mónika, Tekesné Ági


Kedves Szolgatársak!


Szeretettel küldöm a múlt szombati ádvent-váró délutánunkról szóló ismertetőt és a képeket. (Lásd: lent a link) Hálásak vagyunk ezért az alkalomért. Azért is, ami látszik (a képeken) az elvégzett munkából, és az is, ami nem. 


Nagyon köszönjük a segítségeteket - úgy a hirdetésben, mint a különböző szolgálatokban!


Szeretettel, Nóri



http://keol.hu/kecskemet/nagy-sikert-aratott-az-adventvaro-program

 

Ui. Kedves Kriszti!

Ha Te is úgy gondolod, h érdemes lenne megköszönni az osztályfőnököknek a szervezésben, hirdetésben való részvételt, megkérnélek, h továbbítsd az iskola osztályfőnökeinek a levlistájára - a Gyülekezet Vezetése nevében is tolmácsolva a köszönetet.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages