Kedves Szolgatársak!
Szeretettel küldöm a múlt szombati ádvent-váró délutánunkról szóló ismertetőt és a képeket. (Lásd: lent a link) Hálásak vagyunk ezért az alkalomért. Azért is, ami látszik (a képeken) az elvégzett munkából, és az is, ami nem.
Nagyon köszönjük a segítségeteket - úgy a hirdetésben, mint a különböző szolgálatokban!
Szeretettel, Nóri
http://keol.hu/kecskemet/nagy-sikert-aratott-az-adventvaro-program
Ui. Kedves Kriszti!
Ha Te is úgy gondolod, h érdemes lenne megköszönni az osztályfőnököknek a szervezésben, hirdetésben való részvételt, megkérnélek, h továbbítsd az iskola osztályfőnökeinek a levlistájára - a Gyülekezet Vezetése nevében is tolmácsolva a köszönetet.