Kedves Csoport!
A visszajelzések alapján maradunk a szokásos hétfőnél. Tehát a következő találkozásunk jövő hétfő (jan. 18.) 16.30 a 2.b. osztály termében, az M06-ban lesz. (A portán bejövünk, és jobbra a 2. terem.)
Ide a tanító nénin keresztül meghívjuk a 2.b. osztály szülőit is, akik szívesen részt vennének akár az úr asztali szolgálatban, akár a perselyezésben a gyerekeikkel. Illetve vannak "beépített embereink" ebben az osztályban :). ... Ha meg tudtok ezzel szólítani egy-két ismerős szülőt, Laci, Tamás, nagyon jó lenne. Mindig a személyes meghívás a leghatékonyabb.
Szeretettel és köszönettel a visszajelzésekért: Nóri