következő találkozónk

0 views
Skip to first unread message

Nóra Pintér

unread,
Jan 12, 2016, 5:40:35 AM1/12/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Csoport!

A visszajelzések alapján maradunk a szokásos hétfőnél. Tehát a következő találkozásunk jövő hétfő (jan. 18.) 16.30 a 2.b. osztály termében, az M06-ban lesz. (A portán bejövünk, és jobbra a 2. terem.)

Ide a tanító nénin keresztül meghívjuk a 2.b. osztály szülőit is, akik szívesen részt vennének akár az úr asztali szolgálatban, akár a perselyezésben a gyerekeikkel. Illetve vannak "beépített embereink" ebben az osztályban :). ... Ha meg tudtok ezzel szólítani egy-két ismerős szülőt, Laci, Tamás, nagyon jó lenne. Mindig a személyes meghívás a leghatékonyabb. 

Szeretettel és köszönettel a visszajelzésekért: Nóri

Tekesné Göncz Ágnes

unread,
Jan 12, 2016, 3:32:40 PM1/12/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nóri!
Sajnos én a tervezett megbeszéléseken idén sem valószínű, hogy túl nagy gyakorisággal tudok ott lenni, de a készülődést és az alkalmakat is számon tartom, és továbbra is szívesen vállalok szolgálatokat. Áldott találkozásokat!
szeretettel, Ági
Ezt az e-mailt egy Avast védelemmel rendelkező, vírusmentes számítógépről küldték.
www.avast.com

Fodorné Horvát Annamária

unread,
Jan 12, 2016, 5:09:04 PM1/12/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nóri!

Én hétfőn 16,30-ra ott vagyok.

Ancsa


-- Eredeti üzenet --
Elküldve: 2016. január 12. 21:32
Tárgy : Re: következő találkozónk

_________________________________________
Citromail.hu levelezőrendszerből küldve
Lépj be vagy regisztrálj

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Jan 18, 2016, 8:55:19 AM1/18/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Nóri,

Sajnos mégsem tudok ma ott lenni a megbeszélésen és a február 7-i alkalmon sem, mert akkor lesz nálunk Ktelepen a gyül.terem átadó, így ott szeretnénk lenni családilag.
(Utána továbbra is számíthattok rám.)
Örülök, hogy legalább a véleményemet leírtam nektek viszont, időben! :)
Áldott jó találkozást!
Szeretettel ölellek benneteket,
Zsuzsi  
--
Üdvözlettel,
Kerényi Zsuzsanna
06309435266

Nóra Pintér

unread,
Jan 18, 2016, 9:29:35 AM1/18/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Ági!

Köszönjük szépen a jelzést! Jelzéssel élek mindenképpen a mai megbeszélés után. 

Kedves Zsuzsi!

A febr. 7. kapcsán sejtettem, hogy a katonaitelepiek "otthon" lesznek. Ez teljesen érthető, sőt támogatandó. :) ... Köszönöm a jelzést a mai megbeszéléssel kapcsolatban!

Szeretettel: Nóri
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages