Igazából az egész Istentisztelet egy nagy ünnep volt számomra. Csodás volt a rengeteg keresztelő, az igék a gondolatok az énekek az imádságok - minden...Köszönöm Istennek és nektek hogy egyutt szolgalhattunk így mindnyájan!!!!Fod
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> (időpont: 2018. jún. 3., V, 13:10) ezt írta:
Fodi!AAAAAnnyira jó volt, ahogy Ildikóval mutogattátok az éneket, hogy bűn lett volna, ha nem te mutogatod!!!
KÖSZI!
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Attila Fodor <fodor...@gmail.com>
Elküldve: 2018. június 3., vasárnap 9:43
Az Isten felemelte a mi szívünket magához közelebb, és olyan jó, hogy mi ezt engedtük is...kb. egy méterrel a föld fölött járhattunk :-)!A sok kicsiny kis fény pedig egyenesen pazar volt, bevilágította templomunkat...:-)!Micsoda kegyelem! Én is köszönök minden szolgáló lelket, kezet!Molnár Tamás
2018. június 3. 13:58 Attila Fodor írta, <fodor...@gmail.com>:
Igazából az egész Istentisztelet egy nagy ünnep volt számomra. Csodás volt a rengeteg keresztelő, az igék a gondolatok az énekek az imádságok - minden...Köszönöm Istennek és nektek hogy egyutt szolgalhattunk így mindnyájan!!!!Fod
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> (időpont: 2018. jún. 3., V, 13:10) ezt írta:
Fodi!AAAAAnnyira jó volt, ahogy Ildikóval mutogattátok az éneket, hogy bűn lett volna, ha nem te mutogatod!!!
KÖSZI!
Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Attila Fodor <fodor...@gmail.com>
Elküldve: 2018. június 3., vasárnap 9:43