Vasárnapi szolgálatunk

0 views
Skip to first unread message

Péterné Bárdos

unread,
Jun 1, 2018, 10:43:31 AM6/1/18
to nyitott...@googlegroups.com, Dékányné Orosházi Márta, Anikó Józsa, Csősz Győzőné, Varga Nándor
Kedves Szolgálók,
mellékelve küldöm a vasárnapi istentiszteletünk rendjét.
Áldott szolgálatot kívánva, szeretettel,
e

Mentes a vírusoktól. www.avast.com
2018.06.03..docx

zsukerenyi

unread,
Jun 1, 2018, 12:10:46 PM6/1/18
to nyitott...@googlegroups.com
Edit,  

Beszéltél azóta Emőkével?  Nem úgy mondtuk neki utoljára,  hogy a szereztetési igét olvassa fel (Samuval)?
Ha azóta már ezt egyeztettétek, akkor bocsánat...
Szeretettel,
Zsuzsi



Saját Samsung Galaxy okostelefonról küldve.

-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Péterné Bárdos <bardos....@gmail.com>
Dátum: 2018. 06. 01. 16:43 (GMT+01:00)
Másolatot kap: Dékányné Orosházi Márta <itr...@gmail.com>, Anikó Józsa <jozsa...@gmail.com>, Csősz Győzőné <petli...@gmail.com>, Varga Nándor <var...@krek.hu>
Tárgy: Vasárnapi szolgálatunk

Ilona Henrietta Nagy

unread,
Jun 1, 2018, 12:14:38 PM6/1/18
to nyitott...@googlegroups.com
Sziasztok!

A közös ének a "Kicsiny kis fényemmel" című ének lesz! Ebben szeretném a segítséget kérni valakitől, aki szívesen mutogatná lelkesen a gyerekekkel, miközben én gitározok és éneklek! :)
Lenne valaki aki szívesen segít ebben? :)

Heni

EMŐKE CSIBRÁN

unread,
Jun 1, 2018, 5:04:45 PM6/1/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Edit!
Szeretném jelezni, h a keresztelői igeolvasás szolgálatra jelentkeztem korábban és telefonon egyeztettünk is a hét elején.
Elírás lehet a táblázatban? 😊
Várom a visszajelzését kedves Edit!
Szeretettel:
Emőke

Péterné Bárdos

unread,
Jun 2, 2018, 6:59:52 AM6/2/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Emőke és Fodi!
Kérlek, ne haragudjatok, hogy tegnap véletlenül egy régebbi verziót küldtem el :S 
Most küldöm a javítottat.
Remélem, megbocsátotok...
á,b,
e
2018.06.03. javított.docx

Attila Fodor

unread,
Jun 3, 2018, 3:41:22 AM6/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
Persze, így rendben!
A kicsiny kis fenyemmel mutogatásában is számíthattok rám. 
Fod

Attila Fodor

unread,
Jun 3, 2018, 3:43:57 AM6/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
Kivéve ha valaki más szeretné mutogatni, mert akkor örömmel átengedem  :-)
F. 

Vincze Árpád

unread,
Jun 3, 2018, 7:10:05 AM6/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
Fodi!
AAAAAnnyira jó volt, ahogy Ildikóval mutogattátok az éneket, hogy bűn lett volna, ha nem te mutogatod!!!

KÖSZI!

Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Attila Fodor <fodor...@gmail.com>
Elküldve: 2018. június 3., vasárnap 9:43
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Vasárnapi szolgálatunk
 

Attila Fodor

unread,
Jun 3, 2018, 7:52:13 AM6/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
:-D :-D :-D 
A legnagyobb örömmel!!!  ;-)

Attila Fodor

unread,
Jun 3, 2018, 7:58:49 AM6/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
Igazából az egész Istentisztelet egy nagy ünnep volt számomra. Csodás volt a rengeteg keresztelő, az igék a gondolatok az énekek az imádságok - minden...
Köszönöm Istennek és nektek hogy egyutt szolgalhattunk így mindnyájan!!!! 
Fod

Molnár Tamás

unread,
Jun 3, 2018, 8:43:53 AM6/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
Az Isten felemelte a mi szívünket magához közelebb, és olyan jó, hogy mi ezt engedtük is...kb. egy méterrel a föld fölött járhattunk :-)!
A sok kicsiny kis fény pedig egyenesen pazar volt, bevilágította templomunkat...:-)!
Micsoda kegyelem! Én is köszönök minden szolgáló lelket, kezet!
Molnár Tamás

2018. június 3. 13:58 Attila Fodor írta, <fodor...@gmail.com>:
Igazából az egész Istentisztelet egy nagy ünnep volt számomra. Csodás volt a rengeteg keresztelő, az igék a gondolatok az énekek az imádságok - minden...
Köszönöm Istennek és nektek hogy egyutt szolgalhattunk így mindnyájan!!!! 
Fod
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> (időpont: 2018. jún. 3., V, 13:10) ezt írta:
Fodi!
AAAAAnnyira jó volt, ahogy Ildikóval mutogattátok az éneket, hogy bűn lett volna, ha nem te mutogatod!!!

KÖSZI!


Elküldve: 2018. június 3., vasárnap 9:43
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: Vasárnapi szolgálatunk
 

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Jun 3, 2018, 3:19:40 PM6/3/18
to nyitott...@googlegroups.com
Szívemből szóltatok! A Szentlélek volt velünk! SDG!

Molnár Tamás <samat...@gmail.com> ezt írta (időpont: 2018. jún. 3., Vas 14:43):
Az Isten felemelte a mi szívünket magához közelebb, és olyan jó, hogy mi ezt engedtük is...kb. egy méterrel a föld fölött járhattunk :-)!
A sok kicsiny kis fény pedig egyenesen pazar volt, bevilágította templomunkat...:-)!
Micsoda kegyelem! Én is köszönök minden szolgáló lelket, kezet!
Molnár Tamás
2018. június 3. 13:58 Attila Fodor írta, <fodor...@gmail.com>:
Igazából az egész Istentisztelet egy nagy ünnep volt számomra. Csodás volt a rengeteg keresztelő, az igék a gondolatok az énekek az imádságok - minden...
Köszönöm Istennek és nektek hogy egyutt szolgalhattunk így mindnyájan!!!! 
Fod
Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com> (időpont: 2018. jún. 3., V, 13:10) ezt írta:
Fodi!
AAAAAnnyira jó volt, ahogy Ildikóval mutogattátok az éneket, hogy bűn lett volna, ha nem te mutogatod!!!

KÖSZI!


Elküldve: 2018. június 3., vasárnap 9:43
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: Vasárnapi szolgálatunk
 
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages