okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése

0 views
Skip to first unread message

Vincze Árpád

unread,
Sep 16, 2016, 12:55:04 PM9/16/16
to Templom Nyitott

Kedves Testvérek!


Megértéseteket kérem a már kissé késői jelzésért!

Közeledik a "Nyitott templom" idei évadjának a második istentisztelete. 

Ennek megbeszélésére, és imaközösségre hívlak benneteket szeptember 19-ére, 17.30 órára az Ifjúsági Galériába (Kálvin tér, Gyülekezetei Központ mellet, az Ókollégium felé lévő rész színes ablakkal, ajtóval).

Programterv:

- imaközösség

- liturgiai szolgálatok megbeszélése / elosztása

- technikai feladatok a nyitott templom alkalmával

- igehirdetés - istentisztelet vázlatának átbeszélése (címe: Jézus életének egy napja, Mk  9. rész. Ehhez igyekszem addig néhány gondolatot már előzetesen is átküldeni

Mivel ez lesz az első ilyen idei megbeszélésünk, kérlek, készüljetek úgy, hogy ez hosszabb, előreláthatóan kb. (max.) egy órás lesz! Az időkeretet mindenképp tartani fogom.


Isten áldásával:


Árpád


Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54

Zsuzsanna Kerényi

unread,
Sep 16, 2016, 3:28:22 PM9/16/16
to nyitott...@googlegroups.com

Kedves Árpi!

Én éppen gimis szülőin fogok ülni, de persze lélekben veletek leszek.
Sajnos okt. 2-re nem is tudok vállalni szolgálatot, mert Linda Dillow női konferencián leszek.
Utána természetesen számíthattok rám!
Áldott készülődést kívánok,
Szeretettel,
Zsuzsi

Laczay András

unread,
Sep 16, 2016, 3:28:53 PM9/16/16
to nyitott...@googlegroups.com

Üdv!

Most jut eszünkbe, hogy gimnáziumi szülői értekezlet miatt esetleg többen hiànyozhatnak, pl Emőke is.
Most Emőke nem tud szolgàlatot vàllalni, de csatlakozna újra a csoporthoz.

Vincze Árpád

unread,
Sep 16, 2016, 6:17:33 PM9/16/16
to nyitott...@googlegroups.com

Üdv!


Köszönet a válaszokért, amik nekem is felhívták a figyelmemet többrétű hétfői akadályoztatásomra, úgymint

- 8.A gimis osztály szülői értekezletén rövid tájékoztatót kellene tartanom a konfirmációról...

- Feleségem 10.D osztályfőnökeként szülőit tart, így két gyermekünk addig hajléktalan, "amígnemvanotthon" közülünk valaki - mondjuk ez a parókián élő többi családnak köszönhetően még megoldható, de a felsőbb ütközés csak klónozással... 


SZÓVAL RÖVIDEN A LÉNYEG:

KEDDEN 17.30-kor az IFI-galérián!


Addig is:


"kérjetek, és adatik néktek!"


Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54



Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Elküldve: 2016. szeptember 16. 16:55
Címzett: Templom Nyitott
Tárgy: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
 

Nóra Pintér

unread,
Sep 17, 2016, 6:22:48 AM9/17/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Mindenki!

Ha elfogadtok, mint "sima", laikus tagot, én is szívesen részt vennék a csoport szolgálatában, amíg tudok. :)

Nekem jó a hétfő 17.30. 

Szeretettel: Nóri

Hraska Zoltán

unread,
Sep 17, 2016, 6:44:20 AM9/17/16
to nyitott...@googlegroups.com

Sziasztok!


Ott leszek kedden.


Üdv, Zoli




Elküldve: 2016. szeptember 17. 0:17
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: ÁTTÉVE KEDD, (szept.20.) 17.30 - okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
 

Attila Fodor

unread,
Sep 17, 2016, 7:08:35 AM9/17/16
to nyitott...@googlegroups.com

Valószínűleg én is ott tudok lenni kedden.
Fodor Attila


2016. szept. 17. 0:17 ezt írta ("Vincze Árpád" <vincz...@hotmail.com>):

Üdv!


Köszönet a válaszokért, amik nekem is felhívták a figyelmemet többrétű hétfői akadályoztatásomra, úgymint

- 8.A gimis osztály szülői értekezletén rövid tájékoztatót kellene tartanom a konfirmációról...

- Feleségem 10.D osztályfőnökeként szülőit tart, így két gyermekünk addig hajléktalan, "amígnemvanotthon" közülünk valaki - mondjuk ez a parókián élő többi családnak köszönhetően még megoldható, de a felsőbb ütközés csak klónozással... 


SZÓVAL RÖVIDEN A LÉNYEG:

KEDDEN 17.30-kor az IFI-galérián!


Addig is:


"kérjetek, és adatik néktek!"


Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54



Elküldve: 2016. szeptember 16. 16:55
Címzett: Templom Nyitott
Tárgy: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése

zsukerenyi

unread,
Sep 18, 2016, 6:55:36 AM9/18/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedvesek, 
A kedd nekem is jó!
Drága Nóri, de jó lesz látni! 
Szeretettel,
Zs



Az üzenetet Samsung táblagépről küldték.

-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Nóra Pintér <pinter...@gmail.com>
Dátum: 2016. 09. 17. 12:22 (GMT+01:00)
Tárgy: Re: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése

Kedves Mindenki!

Ha elfogadtok, mint "sima", laikus tagot, én is szívesen részt vennék a csoport szolgálatában, amíg tudok. :)

Nekem jó a hétfő 17.30. 

Szeretettel: Nóri
2016. szeptember 16. 18:55 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:

Anikó Józsa

unread,
Sep 18, 2016, 10:04:29 AM9/18/16
to nyitott...@googlegroups.com
Rendben, akkor kedd 17.30. Ott leszek.

Anikó

2016. szeptember 18. 12:55 zsukerenyi írta, <zsuke...@gmail.com>:
Kedvesek, 
A kedd nekem is jó!
Drága Nóri, de jó lesz látni! 
Szeretettel,
Zs



Az üzenetet Samsung táblagépről küldték.

-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Nóra Pintér <pinter...@gmail.com>
Dátum: 2016. 09. 17. 12:22 (GMT+01:00)
Tárgy: Re: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése

Fodorné Horvát Annamária

unread,
Sep 18, 2016, 1:57:51 PM9/18/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedden én is ott leszek 17:30-kor. Szeretnék Tőletek elköszönni.

Ancsa

-- Eredeti üzenet --
Elküldve: 2016. szeptember 17. 0:17
Tárgy : ÁTTÉVE KEDD, (szept.20.) 17.30 - okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése


Üdv!


Köszönet a válaszokért, amik nekem is felhívták a figyelmemet többrétű hétfői akadályoztatásomra, úgymint

- 8.A gimis osztály szülői értekezletén rövid tájékoztatót kellene tartanom a konfirmációról...

- Feleségem 10.D osztályfőnökeként szülőit tart, így két gyermekünk addig hajléktalan, "amígnemvanotthon" közülünk valaki - mondjuk ez a parókián élő többi családnak köszönhetően még megoldható, de a felsőbb ütközés csak klónozással... 


SZÓVAL RÖVIDEN A LÉNYEG:

KEDDEN 17.30-kor az IFI-galérián!


Addig is:


"kérjetek, és adatik néktek!"


Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54



Elküldve: 2016. szeptember 16. 16:55
Címzett: Templom Nyitott
Tárgy: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
 

Kedves Testvérek!


Megértéseteket kérem a már kissé késői jelzésért!

Közeledik a "Nyitott templom" idei évadjának a második istentisztelete. 

Ennek megbeszélésére, és imaközösségre hívlak benneteket szeptember 19-ére, 17.30 órára az Ifjúsági Galériába (Kálvin tér, Gyülekezetei Központ mellet, az Ókollégium felé lévő rész színes ablakkal, ajtóval).

Programterv:

- imaközösség

- liturgiai szolgálatok megbeszélése / elosztása

- technikai feladatok a nyitott templom alkalmával

- igehirdetés - istentisztelet vázlatának átbeszélése (címe: Jézus életének egy napja, Mk  9. rész. Ehhez igyekszem addig néhány gondolatot már előzetesen is átküldeni

Mivel ez lesz az első ilyen idei megbeszélésünk, kérlek, készüljetek úgy, hogy ez hosszabb, előreláthatóan kb. (max.) egy órás lesz! Az időkeretet mindenképp tartani fogom.


Isten áldásával:


Árpád


Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54

_________________________________________
Citromail.hu levelezőrendszerből küldve
Lépj be vagy regisztrálj

Eco L-Soft Kft.

unread,
Sep 19, 2016, 1:52:07 AM9/19/16
to nyitott...@googlegroups.com

Kedves Nyitott Templomosok!

Hétköznap nem tudok megbeszélésre menni, viszont a hónap első vasárnapjain ott tudok lenni a hangosításnál. Ha ezzel kapcsolatban a szokásostól eltérő kérés merül fel, nyugodtan írjatok.

Laci

 

From: nyitott...@googlegroups.com [mailto:nyitott...@googlegroups.com] On Behalf Of Anikó Józsa
Sent: Sunday, September 18, 2016 4:04 PM
To: nyitott...@googlegroups.com
Subject: Re: Re: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése

 

Rendben, akkor kedd 17.30. Ott leszek.

 

Anikó

2016. szeptember 18. 12:55 zsukerenyi írta, <zsuke...@gmail.com>:

Kedvesek, 

A kedd nekem is jó!

Drága Nóri, de jó lesz látni! 

Szeretettel,

Zs

 

 

 

Az üzenetet Samsung táblagépről küldték.

 

-------- Eredeti üzenet --------

Feladó: Nóra Pintér <pinter...@gmail.com>

Dátum: 2016. 09. 17. 12:22 (GMT+01:00)

Tárgy: Re: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése

 

Kedves Mindenki!

 

Ha elfogadtok, mint "sima", laikus tagot, én is szívesen részt vennék a csoport szolgálatában, amíg tudok. :)

 

Nekem jó a hétfő 17.30. 

 

Szeretettel: Nóri

 

2016. szeptember 16. 18:55 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:

Kedves Testvérek!

 

Megértéseteket kérem a már kissé késői jelzésért!

Közeledik a "Nyitott templom" idei évadjának a második istentisztelete. 

Ennek megbeszélésére, és imaközösségre hívlak benneteket szeptember 19-ére, 17.30 órára az Ifjúsági Galériába (Kálvin tér, Gyülekezetei Központ mellet, az Ókollégium felé lévő rész színes ablakkal, ajtóval).

Programterv:

- imaközösség

- liturgiai szolgálatok megbeszélése / elosztása

- technikai feladatok a nyitott templom alkalmával

- igehirdetés - istentisztelet vázlatának átbeszélése (címe: Jézus életének egy napja, Mk  9. rész. Ehhez igyekszem addig néhány gondolatot már előzetesen is átküldeni

Mivel ez lesz az első ilyen idei megbeszélésünk, kérlek, készüljetek úgy, hogy ez hosszabb, előreláthatóan kb. (max.) egy órás lesz! Az időkeretet mindenképp tartani fogom.

 

Isten áldásával:

 

Árpád

 

Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember

Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54

 

 

A(z) üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2016.0.7797 / Vírus adatbázis: 4656/13037 - Kiadás dátuma: 2016.09.17.


A(z) üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2016.0.7797 / Vírus adatbázis: 4656/13037 - Kiadás dátuma: 2016.09.17.

Tekesné Göncz Ágnes

unread,
Sep 19, 2016, 5:04:59 PM9/19/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Mindnyájan!
Sajnos nekem ez a délután sem jó, de szeretettel gondolok Rátok!
Ha nem is mindig, de alkalmanként biztos számíthattok rám is!
szeretettel, Tekesné Ági
Mentes a vírusoktól. www.avast.com

Fodorné Horvát Annamária

unread,
Sep 20, 2016, 10:04:44 AM9/20/16
to nyitott...@googlegroups.com
Kedves Szolgáló csoport!

Előzetes elhatározásomhoz képest, ma mégsem tudok Veletek lenni, de szeretnék elköszönni.

Az elmúlt 4 évben végig követtem gyermekeink növekedését, a közösség fejlődését, és nem mellékesen saját épülésünket is.  Az idei évtől magánéletünkben bekövetkezett változások miatt nem tudok részt venni a csoport munkájában. Amennyiben szükség lenne a segítségünkre, alkalmanként meg tudjuk oldani.
Szeretnék mindenkinek nagyon sok erőt, kitartást, lélekben gazdagodást kívánni az előttetek álló tanévhez. Nyugalmat kívánok a lelketekben ahhoz, hogy mindent úgy tudjatok véghezvinni, ahogyan elhatároztátok.

Áldott, Békés mindennapokat kívánok Nektek, valamint családjaitoknak is.

"De a lélek gyümölcse: szeretet, öröm, békesség, nagylelkűség, szívesség, jóság, hűség, szelídség, mértékletesség: az ilyenek ellen nincs törvény."
(Pál apostol Galántaiakhoz írt levél 5,22-23)


Szeretettel: Fodorné Horvát Annamária (Ancsa)




-- Eredeti üzenet --
Elküldve: 2016. szeptember 17. 0:17
Tárgy : ÁTTÉVE KEDD, (szept.20.) 17.30 - okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages