Kedves Testvérek!
Megértéseteket kérem a már kissé késői jelzésért!
Közeledik a "Nyitott templom" idei évadjának a második istentisztelete.
Ennek megbeszélésére, és imaközösségre hívlak benneteket szeptember 19-ére, 17.30 órára az Ifjúsági Galériába (Kálvin tér, Gyülekezetei Központ mellet, az Ókollégium felé lévő rész színes ablakkal, ajtóval).
Programterv:
- imaközösség
- liturgiai szolgálatok megbeszélése / elosztása
- technikai feladatok a nyitott templom alkalmával
- igehirdetés - istentisztelet vázlatának átbeszélése (címe: Jézus életének egy napja, Mk 9. rész. Ehhez igyekszem addig néhány gondolatot már előzetesen is átküldeni
Mivel ez lesz az első ilyen idei megbeszélésünk, kérlek, készüljetek úgy, hogy ez hosszabb, előreláthatóan kb. (max.) egy órás lesz! Az időkeretet mindenképp tartani fogom.
Isten áldásával:
Árpád
Kedves Árpi!
Én éppen gimis szülőin fogok ülni, de persze lélekben veletek leszek.
Sajnos okt. 2-re nem is tudok vállalni szolgálatot, mert Linda Dillow női konferencián leszek.
Utána természetesen számíthattok rám!
Áldott készülődést kívánok,
Szeretettel,
Zsuzsi
Üdv!
Most jut eszünkbe, hogy gimnáziumi szülői értekezlet miatt esetleg többen hiànyozhatnak, pl Emőke is.
Most Emőke nem tud szolgàlatot vàllalni, de csatlakozna újra a csoporthoz.
Üdv!
Köszönet a válaszokért, amik nekem is felhívták a figyelmemet többrétű hétfői akadályoztatásomra, úgymint
- 8.A gimis osztály szülői értekezletén rövid tájékoztatót kellene tartanom a konfirmációról...
- Feleségem 10.D osztályfőnökeként szülőit tart, így két gyermekünk addig hajléktalan, "amígnemvanotthon" közülünk valaki - mondjuk ez a parókián élő többi családnak köszönhetően még megoldható, de a felsőbb ütközés csak klónozással...
SZÓVAL RÖVIDEN A LÉNYEG:
KEDDEN 17.30-kor az IFI-galérián!
Addig is:
"kérjetek, és adatik néktek!"
Sziasztok!
Ott leszek kedden.
Üdv, Zoli
Valószínűleg én is ott tudok lenni kedden.
Fodor Attila
Üdv!
Köszönet a válaszokért, amik nekem is felhívták a figyelmemet többrétű hétfői akadályoztatásomra, úgymint
- 8.A gimis osztály szülői értekezletén rövid tájékoztatót kellene tartanom a konfirmációról...
- Feleségem 10.D osztályfőnökeként szülőit tart, így két gyermekünk addig hajléktalan, "amígnemvanotthon" közülünk valaki - mondjuk ez a parókián élő többi családnak köszönhetően még megoldható, de a felsőbb ütközés csak klónozással...
SZÓVAL RÖVIDEN A LÉNYEG:
KEDDEN 17.30-kor az IFI-galérián!
Addig is:
"kérjetek, és adatik néktek!"
Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakemberKecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54
Feladó: nyitott_templom@googlegroups.com <nyitott_templom@googlegroups.com>, meghatalmazó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Elküldve: 2016. szeptember 16. 16:55
Címzett: Templom Nyitott
Tárgy: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
Kedvesek,A kedd nekem is jó!Drága Nóri, de jó lesz látni!Szeretettel,ZsAz üzenetet Samsung táblagépről küldték.
-------- Eredeti üzenet --------Feladó: Nóra Pintér <pinter...@gmail.com>Dátum: 2016. 09. 17. 12:22 (GMT+01:00)
Címzett: nyitott_templom@googlegroups.com
Tárgy: Re: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
-- Eredeti üzenet --
Elküldve: 2016. szeptember 17. 0:17
Tárgy : ÁTTÉVE KEDD, (szept.20.) 17.30 - okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
Üdv!
Köszönet a válaszokért, amik nekem is felhívták a figyelmemet többrétű hétfői akadályoztatásomra, úgymint
- 8.A gimis osztály szülői értekezletén rövid tájékoztatót kellene tartanom a konfirmációról...
- Feleségem 10.D osztályfőnökeként szülőit tart, így két gyermekünk addig hajléktalan, "amígnemvanotthon" közülünk valaki - mondjuk ez a parókián élő többi családnak köszönhetően még megoldható, de a felsőbb ütközés csak klónozással...
SZÓVAL RÖVIDEN A LÉNYEG:
KEDDEN 17.30-kor az IFI-galérián!
Addig is:
"kérjetek, és adatik néktek!"
Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakemberKecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54
Feladó: nyitott...@googlegroups.com <nyitott...@googlegroups.com>, meghatalmazó: Vincze Árpád <vincz...@hotmail.com>
Elküldve: 2016. szeptember 16. 16:55
Címzett: Templom Nyitott
Tárgy: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
Kedves Testvérek!
Megértéseteket kérem a már kissé késői jelzésért!
Közeledik a "Nyitott templom" idei évadjának a második istentisztelete.
Ennek megbeszélésére, és imaközösségre hívlak benneteket szeptember 19-ére, 17.30 órára az Ifjúsági Galériába (Kálvin tér, Gyülekezetei Központ mellet, az Ókollégium felé lévő rész színes ablakkal, ajtóval).
Programterv:
- imaközösség
- liturgiai szolgálatok megbeszélése / elosztása
- technikai feladatok a nyitott templom alkalmával
- igehirdetés - istentisztelet vázlatának átbeszélése (címe: Jézus életének egy napja, Mk 9. rész. Ehhez igyekszem addig néhány gondolatot már előzetesen is átküldeni
Mivel ez lesz az első ilyen idei megbeszélésünk, kérlek, készüljetek úgy, hogy ez hosszabb, előreláthatóan kb. (max.) egy órás lesz! Az időkeretet mindenképp tartani fogom.
Isten áldásával:
Árpád
Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakemberKecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54
Kedves Nyitott Templomosok!
Hétköznap nem tudok megbeszélésre menni, viszont a hónap első vasárnapjain ott tudok lenni a hangosításnál. Ha ezzel kapcsolatban a szokásostól eltérő kérés merül fel, nyugodtan írjatok.
Laci
From: nyitott...@googlegroups.com [mailto:nyitott...@googlegroups.com] On Behalf Of Anikó Józsa
Sent: Sunday, September 18, 2016 4:04 PM
To: nyitott...@googlegroups.com
Subject: Re: Re: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
Rendben, akkor kedd 17.30. Ott leszek.
Anikó
2016. szeptember 18. 12:55 zsukerenyi írta, <zsuke...@gmail.com>:
Kedvesek,
A kedd nekem is jó!
Drága Nóri, de jó lesz látni!
Szeretettel,
Zs
Az üzenetet Samsung táblagépről küldték.
-------- Eredeti üzenet --------
Feladó: Nóra Pintér <pinter...@gmail.com>
Dátum: 2016. 09. 17. 12:22 (GMT+01:00)
Címzett: nyitott...@googlegroups.com
Tárgy: Re: okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése
Kedves Mindenki!
Ha elfogadtok, mint "sima", laikus tagot, én is szívesen részt vennék a csoport szolgálatában, amíg tudok. :)
Nekem jó a hétfő 17.30.
Szeretettel: Nóri
2016. szeptember 16. 18:55 Vincze Árpád írta, <vincz...@hotmail.com>:
Kedves Testvérek!
Megértéseteket kérem a már kissé késői jelzésért!
Közeledik a "Nyitott templom" idei évadjának a második istentisztelete.
Ennek megbeszélésére, és imaközösségre hívlak benneteket szeptember 19-ére, 17.30 órára az Ifjúsági Galériába (Kálvin tér, Gyülekezetei Központ mellet, az Ókollégium felé lévő rész színes ablakkal, ajtóval).
Programterv:
- imaközösség
- liturgiai szolgálatok megbeszélése / elosztása
- technikai feladatok a nyitott templom alkalmával
- igehirdetés - istentisztelet vázlatának átbeszélése (címe: Jézus életének egy napja, Mk 9. rész. Ehhez igyekszem addig néhány gondolatot már előzetesen is átküldeni
Mivel ez lesz az első ilyen idei megbeszélésünk, kérlek, készüljetek úgy, hogy ez hosszabb, előreláthatóan kb. (max.) egy órás lesz! Az időkeretet mindenképp tartani fogom.
Isten áldásával:
Árpád
Vincze Árpád
lelkipásztor, vallástanár, mentálhigiénés szakember
Kecskeméti Református Gimnázium
Tel.: 06-30/ 82 45 6 54
A(z) üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2016.0.7797 / Vírus adatbázis: 4656/13037 - Kiadás dátuma: 2016.09.17.
A(z) üzenetben nem található vírus.
Ellenőrizte: AVG - www.avg.com
Verzió: 2016.0.7797 / Vírus adatbázis: 4656/13037 - Kiadás dátuma: 2016.09.17.
| Mentes a vírusoktól. www.avast.com |
-- Eredeti üzenet --
Elküldve: 2016. szeptember 17. 0:17
Tárgy : ÁTTÉVE KEDD, (szept.20.) 17.30 - okt. 2-i nyitott templom előkészítő megbeszélése